Bidulka Nela bardzo prosi o … za tęczowym mostem

 

Za tęczowym mostem

Niestety sunia nie doczekała nowego domu 🙁 Ogłoszenie grzecznościowe.

Ten ,raczej stary piesek został przywieziony do naszego przytuliska w weekend. Jest w bardzo złym stanie,bardzo wychudzony, zaniedbany, ma problemy z poruszaniem się. A najgorsze, że nie ma apetytu. Ale podchodzi do ludzi merdając ogonkiem. Oj,dawno nie było u nas psa w takim kiepskim stanie. Mam nadzieję, że odzyska apetyt i stanie na nogi!!! Boże,taka bidulka !

Ta piesunia z ostatniego postu to jednak suczka. I to w bardzo złym stanie. Dzisiaj obejrzy ją weterynarz i zobaczymy, co dalej z nią będzie.

Nasza psinka Nela od wczoraj dostaje kroplówki. Ma się coraz lepiej, jest żywsza, merda ogonkiem, zaczęła powoli jeść. Dzięki młodym ludziom, ich zainteresowaniu losem uwięzionego psiaka, interwencji w Policji Nela (mam nadzieję) odzyska zdrowie. To właśnie Ci młodzi ludzie czasami pomagają przy kroplówkach, nawet zainteresowani są wzięciem do domu Neli na okres jej rekonwalescencji. Na razie jest na kroplówkach i lekach. Miejmy nadzieję,ze wydobrzeje. Szukamy jej domu na stałe.

kontakt: Przytulisko Żagań

Ogłoszenie grzecznościowe.

Nela prosi o dom Nela prosi o dom

3 thoughts on “Bidulka Nela bardzo prosi o … za tęczowym mostem”

  1. Przykre..zrobiono wszystko co można było ale pewnie ratunek przyszedł za późno:( Do widzenia psinko biegaj szczęśliwa już bez bólu za TM:( Płakać się chce..wyć po prostu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *