List od Nedara

Labrador Nedar

Hej wszystkim.

To ja Nedar zwany również Nedwardem, od dwóch miesięcy niskopienny góral ;-). Chciałem Wam wyszczekać ,że życie jest piękne! Niby nic odkrywczego ,ale jednak trochę w życiu musiałem się namęczyć żeby to odkryć.

Teraz jest naprawdę super, rano spacer , pełna micha jedzenia i wody, a potem jadę ze swoim panem do lasu i tam to jest dopiero szaleństwo! Najbardziej lubię szukać wszelkich zbiorników wodnych, generalnie nie ma znaczenia jakiej konsystencji jest woda, ale ważne żeby było mokre. Największym problemem jest to że po takich błotnych kąpielach niestety fiołkami nie pachnę, a kąpię się prawie codziennie. 😉 no ale cóż to nie mój problem, ja swój zapach lubię… 🙂 Tak naprawdę przez te dwa miesiące zrobiłem na spacerach więcej kilometrów niż przez całe dotychczasowe życie. Najgorszy na początku był brak kondycji, ale trening czyni mistrza i teraz jestem już kozak.

Poza tym mam swoją panią i takich dwóch łobuzów Kubę i Maćka – fajni są tylko jacyś tacy mali i czasami niechcący ich przewrócę co zazwyczaj kończy się płaczem, na szczęście nie moim. Mimo ,że są tacy mali to lubię ich bo rzucają mi patyki lub piłkę do zabawy, a czasami piłkę sam im zabieram i wtedy znowu płaczą ;-). Mimo wszystko wydaje mi się ,że mnie tu lubią- panek mnie czasami wytarmosi za ucho, czasami po prostu pogłaszcze ,przytuli ,a w lesie podzieli się śniadaniem. No i muszę się też pochwalić że trochę podciągnąłem się w edukacji – umiem już siadać, oddawać aport i zostać (choć na krótko):-) Najgorsze jest tylko to ,że nie lubię innych psów ,ale z tego co wiem to nie tylko mój problem. Aha no i schudłem 🙂

Trzymajcie się ciepło i do usłyszenia.

Wasz Nedward 🙂

Poprzednie wpisy:
Cudeńko do adopcji – Wyadoptowany
Nedar w filmie
Nedar – grzeczny labrador do adopcji
Nedar – piękny labrador do adopcji

Labrador Nedar Labrador Nedar

 

One thought on “List od Nedara”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *