Napoleon, około 4-letni niezwykle uroczy labrador pilnie poszukuje nowego domku – nieaktualne

Napoleon, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Powinien trafić do domu, który wykorzysta jego potencjał i doceni jego psią przyjaźń i przywiązanie do człowieka.

Napoleon to pies o intensywnie czarnym umaszczeniu, wysmukłej sylwetce i zabójczym uśmiechu. Jest trochę mniejszym samcem, waży ok. 28 kg. Co można napisać o przeszłości Napoleona? Został znaleziony w rowie, leżał w wodzie, całkowicie przemarznięty, z wielkim trudem się poruszał. Było podejrzenie uszkodzenia kręgosłupa. Ale po kilku dniach pies doszedł do siebie, był tylko bardzo zziębnięty, przemoczony. Obecnie już chodzi i biega normalnie.
Oczywiście chcieliśmy znać stan jego zdrowia, dlatego też w ubiegłym tygodniu był pacjentem dr. Fabisza w Chorzowie. Po dokładnych badaniach weterynarz stwierdził, że ortopedycznie psu nic nie dolega, kręgosłup i biodra są w idealnym stanie.

Napoleon jest bardzo pogodny, wesoły i radosny. Uwielbia kontakt z człowiekiem, jest ufny, lubi być blisko ludzi. To prawdziwy pieszczoch, głaskanie i przytulanie sprawia mu ogromną radość. Kocha rozdawać buziaki na prawo i lewo. Umie ładnie chodzić na smyczy.

Stosunek do psów pozytywny. Obecnie mieszka z sunią. Stosunek do kotów nieznany. Opiekunka w domu tymczasowym zauważyła, że w pewnych zabawach z rezydentką i różnych sytuacjach w domu pies zachowuje się jakby trochę niedowidział. Dlatego tez Napoleon ma już umówioną wizytę w Centrum Okulistyki Weterynaryjnej w Dąbrowie Górniczej, aby zbadać stan jego wzroku. Wielu z nas wie doskonale, że niedowidzący lub niewidomy pies potrafi znacznie łatwiej przystosować się do nowej sytuacji niż człowiek, który utracił zdolność widzenia. Jest to wynikiem tego, że zmysł wzroku jest najmniej rozwiniętym u tych czworonogów. Jeśli zwierzę nie widzi, jego węch automatycznie wyostrza się jeszcze bardziej.

Napoleon to bardzo mądry psiak o łagodnym i przyjaznym usposobieniu, powinien trafić do domu, który wykorzysta jego potencjał i doceni jego psią przyjaźń i przywiązanie do człowieka.
Pies przebywa obecnie w Sosnowcu, województwo śląskie.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Napoleon, labrador do adopcji Napoleon, labrador do adopcji Napoleon, labrador do adopcji Napoleon, labrador do adopcji Napoleon, labrador do adopcji Napoleon, labrador do adopcji Napoleon, labrador do adopcji

2 thoughts on “Napoleon, około 4-letni niezwykle uroczy labrador pilnie poszukuje nowego domku – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *