Moris, roczny labrador do adopcji – nieaktualne

Moris, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Potrzebuje troszkę nauki.

Opis psa według obecnej opiekunki.

Czekoladowy labrador ur. 3.01.2017r. Zna komendy: siad, daj łapę- drugą, smacznego ( nie ruszy jedzenia z miski dopóki nie usłyszy komendy). W stosunku do innych psów jest przyjazny, nastawiony na zabawę, nigdy nie zachował się agresywnie, jak widzi mniejszego psa na ulicy to na środku drogi kładzie się do góry łapami, żeby się bawić 🙂 Suczkę jak poczuje to na początku się z nią bawi, a później już skacze na nią w wiadomych celach (nie jest wykastrowany) 😉 z dziećmi potrafi się bawić godzinami. Jak jest posiłek jedzony przy stole to jest pierwszym gościem i czeka aż coś spadnie. Spacery bywają z nim ciężkie. Idzie grzecznie dopóki nie poczuje lub nie zauważy w okolicy psa- wtedy ciągnie się bardzo, ciężko go utrzymać. Na ulicy kiedy człowiek się do niego odezwie to tez skacze. Dlatego puszczany ze smyczy jest tylko w warunkach, które go nie rozpraszają- w lesie lub późnym wieczorem gdy już nikogo nie ma na ulicach, ale zawsze przybiega gdy się go zawoła. Nietypowe jak na labradora jest to, że nie lubi wody, do kąpieli niezbyt chętnie wchodzi, a nad wodą ledwo moczy tylko łapki i to nie długo. Ulubionym miejscem w domu do leżenia jest kanapa lub fotel. Od 5 mca życia zaczął chorować- wysypka pod pachami. Z czasem zaczął wygryzać sobie sierść z brzucha a od niedawna wyciera sobie sierść z pyszczka. Swędzi go skóra najbardziej się nasila wieczorami i w nocy.

Labek zapewne ma bardzo popularną u tej rasy alergię. Przyszły właściciel musiałby zadbać o to aby polepszyć psu komfort życia.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 607 492 249 (Martyna), 509 267 878 (Monika),
✉ adopcje@labradory.org

Moris, labrador do adopcji Moris, labrador do adopcji Moris, labrador do adopcji Moris, labrador do adopcji Moris, labrador do adopcji Moris, labrador do adopcji

6 thoughts on “Moris, roczny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Czy Morris jest u właścicieli? Czy ewentualnie poczekalby z odebranie do sierpnia? Jedziemy na wczasy końcem lipca już wykupione. Szkoda byłoby go porzucac na ponad tydzień. Czy on miał jakieś badania pod kątem chorób skóry? Może to jakiś pasozyt?

    1. Tego nie wiemy czy może czekać, na pewno to jest objaw alergii. Niestety nie miał żadnych testów na alergię.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *