Molly – 8 letnia piękna labradorka szuka nowego domu – nieaktualne

Molly, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Ciepły dom i pieszczotliwy dotyk – tylko tyle brakuje jej do szczęścia.❤️

Molly została uratowana przez dobre serducha z bardzo niegodziwych warunków. Labka jest bardzo przyjazną, spokojną i ufną sunią. Jest grzeczna i bardzo mocno nastawiona na człowieka, lgnie do ludzi i jest wdzięczna za każdy ciepły gest. Kocha mizianie, drapanie, głaskanie. Dogaduje się z psami i kotami. Sunia nie potrzebuje dużej aktywności, wielogodzinnych spacerów czy wyszukanych zabaw. Wystarczy jej spokojny spacer, węszenie w trawie albo dom z ogródkiem. Nie jest psem, który się nudzi i szuka sobie zajęć. Nic nie niszczy, nie kopie dołków i nie gryzie zabawek, które w sumie mało ja interesują – ona potrzebuje tylko człowieka. Typowy kanapowiec, labrador-żebrador, nie wolno zostawiać jedzenia w jej zasięgu, bo potrafi się poczęstować. Ładnie chodzi na smyczy, lubi jazdę samochodem. Molly ma niedoczynność tarczycy, rano i wieczorem przyjmuje tabletkę. U suni stwierdzono przewlekle zapalenie uszu, które wymaga dalszej diagnostyki i leczenia.

Szukamy dla Molly domu, gdzie mieszka dobry CZŁOWIEK i to jej w zupełności wystarczy. Ciepły dom i pieszczotliwy dotyk – tylko tyle brakuje jej do szczęścia. Może gdzieś jest jakaś fajna rodzina, która pozwoli Molly na spokojne i beztroskie życie, gdzie dom będzie się jej kojarzyć z dobrym jedzeniem, opieką i miłością. A ona w zamian odda to co ma najcenniejsze, czyli swoje psie serduszko. Sunia ma książeczkę zdrowia, jest wysterylizowana. Przebywa w Gdańsku.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Molly, labradorka do adopcji Molly, labradorka do adopcji Molly, labradorka do adopcji Molly, labradorka do adopcji Molly, labradorka do adopcji Molly, labradorka do adopcji Molly, labradorka do adopcji Molly, labradorka do adopcji

1 thoughts on “Molly – 8 letnia piękna labradorka szuka nowego domu – nieaktualne”

  1. Wraz z żoną jesteśmy zainteresowani adopcją Molly. Wypełniliśmy już formularz zgłoszeniowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *