Mokka – jedyna na przyjemny wieczór przy kominku… – wyadoptowana.

Mokka do adopcji

Sunia wyadoptowana.
Ciepła, słodka czekoladka, która chętnie potowarzyszy Człowiekowi podczas samotnych wieczorów.

Mokka to około 4 – letnia czekolabcia, z natury pogodna i wesoła, chociaż dotychczasowe życie nie było dla Niej łatwe. Pomylona z bankomatem wielokrotnie rodziła szczenięta, na których zarabiał zwyrodniały pseudohodowca. Kiedy przestała przynosić zysk, a Jej sutki wyciągnęły się niemal do ziemi, były właściciel pozbył się Mokki niczym znoszonych kapci.

Mokka doskonale potrafi rozmawiać z Ludźmi, Jej potężny, labusiowy ogon majta się rytmicznie, uszy uważnie nasłuchują, a różowy ozór jest zawsze skory do zalizywania. Dzieci to dla Niej cenne klejnoty, z którymi należy obchodzić się wesoło, ale także czule i ostrożnie. Sunia jest również mistrzynią w psio – kocich dyskusjach, w których każdy inny Burek, Reksio, Mruczuś, czy Puszek ma demokratyczne prawo głosu.

Suczka chętnie podróżuje, spokojnie i cierpliwie znosi jazdę samochodem, od czasu do czasu tylko przesyłając mokrego całusa kierowcy. W najbliższym czasie zostaną z niej wyeksmitowane robale (pchły już nie mają prawa głosu!) oraz przeprowadzone będą wszystkie niezbędne szczepienia. Zaplanowana zostanie także sterylizacja oraz korekta zwisającej skóry na brzuszku.

Mądre oczy Mokki gorąco proszą o Ludzkie Serce, Dobroć i… Nowy, Szczęśliwy Dom. Znajdzie się taki?
oprac. E. Frankiewicz

kontakt w sprawie adopcji:
☎ 608391927 (Ryszard), 889856600 (Małgorzata), 607492249 (Martyna)
✉ adopcje@labradory.org

Mokka leży

Mokka na spacerze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *