Misztel – pół na pół z labradorem.. czy ktoś go jeszcze pokocha?

misztal4

Misztel to mix wyżła i labka .Przebywa w krakowskim schronisku. Lat niestety nie ubywa,a źle znosi pobyt w schronisku. To straszna przylepa…

 

OPIS: MISZTEL: To około 10 letni piesek znaleziony we wrześniu 2013r. Gdy trafił do schroniska był niepewny siebie i przestraszony. Przemiana jaką przeszedł pokazała, ze Misztel jest cudownym i zrównoważonym psem, przyjacielskim i ufnym – jeśli tylko wie, że nikt go nie chce skrzywdzić. Jest spokojny. Pięknie chodzi na smyczy. Jest posłuszny i grzeczny.

Wobec znanych osób jest wylewny i b. przyjacielski. Chętnie spaceruje. Nie pogardzi też smakołykami. Misztel bardzo tęskni za kontaktem z człowiekiem, okazuje to na wszelkie możliwe sposoby. Lubi być w centrum uwagi. Cały czas mógłby podkładać się do głaskania i drapania za uchem. Jest pieszczochem. Misztel jest łagodnym i uroczym psem. Szkoda, że jak dotąd nikt go nie docenił….

Potrafi dogadać się z psami, jednak jest b. zazdrosny (m.in. przy karmieniu czy głaskaniu), dlatego preferowany jest dom bez nich, a także bez małych dzieci. Na spacerach psy ignoruje. Nie przepadał za zabiegami u wet. Zaufanej osobie pozwoli jednak na wiele. Wymaga cierpliwego, spokojnego opiekuna, który będzie wyrozumiały i da Misztelkowi czas na poznanie otoczenia. Warto kilkakrotnie odwiedzić go przed adopcją, by lepiej go poznać. „Misiu” jest fantastycznym, wrażliwym psiakiem. Taki zwierzak to na prawdę skarb. Przywiązuje się do ludzi, jest prze kochany.

Dla Misztela najważniejszy jest człowiek, od którego nie odrywa wzroku. Tak bardzo brakuje mu tych rąk do głaskania, człowieka, któremu Misztel będzie mógł zaoferować szczerą psią przyjaźń… Jest zdrowy, wykastrowany i zachipowany.

Kontakt w sprawie adopcji : 518729178    justyna003@poczta.onet.pl

misztal3

misztal2

misztal1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *