Biały Miś, kto przygarnie i pokocha Misia dziś… nieaktualne

Misio do adopcji

Wyadoptowany. Kiedyś latami błąkający się po ulicach małego miasteczka, teraz czeka na adopcję… Czy nadchodzące święta będą dla niego łaskawe?

Wszyscy znają słowa i melodię tej piosenki?

Hej dziewczyno, spójrz na misia
On przypomni, przypomni chłopca Ci
Nieszczęśliwego białego misia
Który w oczach ma tylko szare łzy

Taki jest nasz Miś (tekst z przytuliska):

Misio – ok. 10 letni piękny pies, trochę w typie labradora, którego chyba jeszcze nikt nie pokochał…

Misio, który bardzo potrzebuje pomocy, a przede wszystkim domu. Od roku Misio przebywa w przytulisku w Drzewicy. Zanim jednak tam trafi, był psem bezdomnym, porzuconym, mieszkał na trawnikach osiedla, czasem spał pod blokiem, czasem pod drzewkiem, pod śmietnikiem osiedlowym, bo tam można było jeszcze coś znaleźć do jedzenia. Czasami ktoś go czymś dokarmił. Przez wiele lat wrósł w krajobraz osiedla i po prostu był.

Dobre zwierzolubne serducha zainteresowały się jego losem i tak Misio trafił do przytuliska, przeszedł zabieg kastracji, który też uratował mu życie, bo okazało się ze miał problem z prostatą. Misio wyzdrowiał, odżył, jest w sumie bezpieczny. Ale przyznajmy szczerze, w takim przytulisku jak w Drzewicy, jednym z setek w Polsce, pies w jego wieku na adopcje ma raczej szanse niewielkie. Niektóre psy są w takich przytuliskach od szczeniaka i w nich umierają, odchodzą.

Nikt się nimi nie interesuje, nie odwiedza, te psy maja tylko siebie.
A Misio to kochany, łagodny, pogodny pies.
Bardzo spragniony człowieka, ogromnie lgnie do niego.

Gdy jakieś dobre serducho wyprowadzi go na spacer, wtedy Misio odżywa, umie się zachować, stara się, aby ktoś go wziął ze sobą, umie pięknie chodzić na smyczy. Opiekunka w przytulisku mówiła nam bardzo ciepło o Miśku, ze to wspaniały psiak.

Misio potrzebuje tez konkretnych badań lekarskich, bo choć opiekunowie z przytuliska bardzo starają się o psa, to pewne kroki medyczne, które konieczne wypadku Misia trzeba by podając, sa poza zasięgiem finansowym przytuliska. Gmina nie chce ich po prostu sfinansować.
Może ktoś mógłby zaoferować domek temu psu, najchętniej z drugim psem, bo Misio uwielbia towarzystwo innych psów, zaopiekować się nim, na pewno zyska w nim prawdziwego psiego przyjaciela.

Misio przebywa w przytulisku w Drzewicy, woj. łódzkie
Kontakt : 506 237 489

Poprzednie wpisy:
Misio żyje na ulicy już kilka lat!!! Teraz grożą mu Wojtyszki!!!

15 maja 2016 i 19 sierpnia 2015:
PRZYSTOJNIAK SZUKA SWOJEGO MIEJSCA NA ZIEMI
Biały Miś szuka domku

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard),573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Misio do adopcji Misio do adopcji Misio do adopcji Misio do adopcji Misio do adopcji Misio do adopcji Misio do adopcji Misio do adopcji Misio do adopcji Misio do adopcji Misio do adopcji Misio do adopcji Misio do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *