Leży od roku pod bramą. Może ktoś go przygarnie

Psa przygarnęła osoba z posesji widocznej na zdjęciu. Prawdopodobnie tam zostanie. Jest troszkę mniejszy od labradora.

Kiedyś przyszedł bo RASOWA suczka miała cieczkę. Przyszedł i został. Suczka za płotem a on przed. Jeść nie dają przecież to nie ich pies. Do siebie nie wezmą bo mają swoją. Mróz śnieg upał a on tam jest. Średniej wielkości śliczny kochany psiak. Może ktoś ma miejsce w sercu i swoim domu. Radom 790490333.

Pani z Radomia powiedziała, że jakbym było dla niego miejsce to jest w stanie go złapać.

Link do postu na Facebooku.

Ogłoszenie grzecznościowe.

 

10 thoughts on “Leży od roku pod bramą. Może ktoś go przygarnie”

 1. Ludzie są okropni, nie wezmą go, ponieważ jest to już pies dorosły. Każdy bedzie tylko współczuł.. Pewnie większa ilość osób zaraz mnie zhejtuje, napisze czy pomyśli, taka mądra a czemu sama go nie weźmie. Odpowiem już na zaś. Moze dlatego, ze mam już kota, którego przygarnęłam, mam już dwa psy, które przygarnęłam i nie mam już warunków na to, aby przygarnąć kolejne zwierze, co sie ciągnie za tym, ze nie mieszkam tez sama i nie mogę zawsze decydować o tym kogo przyjmuje pod swój dach. Kiedyś jak już bede na swoim , chętnie przyjmę zwierze dorosłe, które nie ma już nawet nadziei na to , ze ktoś je weźmie a tym bardziej , ze zazna szczęście jakiekolwiek. Przykre , naprawdę……

  1. Pies dorosły o wiele lepszy od szczeniaka. Kto ignoruje dorosłe psy ,jest po prostu totalnym egoistą.

 2. Oliwio w pelni sie z Pania zgadzam… leży rok? i wszyscy sie tylko przygladaja ???
  To jest bezdusznosc !!!!!!!!!!!!!!!!!!

  1. CZY w całym RADOMIU nie znajdzie się 1 Dobra Dusza,
   aby przygarnąć tego sympatycznego psa
   o pięknych oczach ??? Proszę w jego imieniu 🙂

 3. No prestancia! No przeciez cos musi jesc! I wode ktos mu daje bo by juz nie zyl. Moja siostra przygarnela starego schorowanego bernardyna. Zyl jeszcze chyba 7 lat. Nie wierze zeby nikt nie chcial takiego pieknego pieska!

 4. Proszę pomóżcie mu ! Osoba która go przygarnie do siebie na stałe będę w stanie pomoc finansowo, mieszkam w Niemczech i sama mam trzy psy, ale te 50-100zł miesięcznie będę w stanie pomoc, oczywiście osobie z która będę w stałym kontakcie, której by nie przeszkadzało przygarnięcie kochanego psiaka dać mu miłość i wysyłać aktualne fotki z jego cudownego życia ! ❤️ Oby wie udało ! Pozdrawiam.
  Marta

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *