Przed Wami Milord – pies sportowy i luksusowy – nieaktualne

Milord, mix labrador do adopcji

Wyadoptowany. Pora żeby szybko pożegnał się ze schroniskowym boksem! Pomożecie znaleźć mu dom? ❤️

Miluś jest około 4-5-letnim, bardzo energicznym psem w typie labradora. Waży około 25-30 kg. Jest mega pocieszny. Po wyjściu z boksu dość mocno się ekscytuje, rozpiera go radość i gdyby się dało, pobiegłby we wszystkich kierunkach naraz i zaślinił wszystko na swojej drodze, co z pewnością jest winą bardzo rzadkich spacerów w schronisku. Natomiast później się uspokaja i pokazuje jak kontaktowym jest psem. Ma mocną motywacje pokarmową i gdzieś tam są przebłyski popędu łupu. Jest fajnym materiałem do pracy, dlatego doskonale odnajdzie się w domu aktywnym, który będzie chciał mu poświęcać dużo uwagi. W stosunku do człowieka jest łagodny i delikatny. Mógłby zamieszkać z sunią, po wcześniejszym zapoznaniu. Nie zareagował na kota, omijał go bez większego poświęcania swojej uwagi.

Komu tego cudownie wesołego ryjka?

UDOSTĘPNIJ! Czarne psy tkwią w schroniskach latami, tylko z powodu umaszczenia. Nie pozwólmy na to w jego przypadku! W razie adopcji nie pójdzie do stałego przebywania w kojcu ani na łańcuch Schronisko w woj. mazowieckim.

? kontakt w sprawie adopcji: 507 209 428 (jeśli nie możemy odebrać, prosimy o zostawienie sms).

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Milord, mix labrador do adopcji Milord, mix labrador do adopcji Milord, mix labrador do adopcji Milord, mix labrador do adopcji Milord, mix labrador do adopcji Milord, mix labrador do adopcji Milord, mix labrador do adopcji Milord, mix labrador do adopcji Milord, mix labrador do adopcji

4 thoughts on “Przed Wami Milord – pies sportowy i luksusowy – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *