Mila – czy ktoś zakocha się w tej przeuroczej, szlachetnie urodzonej, czekoladowej Labobabuni?

Mila, labradorka do adopcji

Adopcja to przywilej dla ludzi z rozumem i sercem i takich właśnie szukamy dla Mili.

Przedstawiamy Wam przecudną czekolabkę, babcie Milę.
Ta bardzo urodziwą seniorkę spotkał niestety bardzo smutny los.
Została porzucona na ulicy, wyrzucona jak niepotrzebny śmieć, przywiązana do słupa, siedziała i czekała na ratunek. Została zabrana do schroniska, gdzie znów czekała samiuteńka w boksie parę miesięcy na jakikolwiek ratunek. Ale kto adoptuje 13-latkę ? No powiedzmy szczerze, jakie szanse na dom i ostatnie drogę życia może mieć taka seniorka.?
Jednak została dostrzeżona przez dobre serducho, panią Agatę, które nie bacząc na wiele trudności, własne psy i pracę zawodową adoptowała Milę. Ale plany zawodowe pokrzyżowały trochę życie pani Agaty i nie może Mili zabrać ze sobą, bo przeszkodą są schody do mieszkania.
Mila mieszka obecnie w domu letniskowym opiekunki, ale nie może zamieszkać z Panią Agatą w bloku na piętrze bez windy

Mila jest obecnie całkiem inną labką, wesoła, kontaktowa, lubi spacery, chodzi ładnie na smyczy, lubi spać – po prostu bezproblemowa przesympatyczna seniorka. Utrzymuje oczywiście czystość, zostaje sama w domu, kocha psy, koty tez nie są dla niej żadnym problemem.
Mila jest w dobrej kondycji zdrowotnej, bierze tylko dwa leki, jej tarczyca musi być wspomagana i ze względu na wiek bierze również lek na lepsze funkcjonowanie komórek mózgu. Jest zaopiekowana, na bieżąco pod kontrolą weterynarza, ma wszystkie szczepienia, jest odrobaczona. Sunia odżyła, cieszy się z kontaktu z każdym człowiekiem.

Szukamy nowego domku dla Mili, bo mimo, że seniorka dobrze się porusza i chętnie spaceruje, nawet wybiega na powitanie, to problemem są, jak to u większości seniorowych psów, schody.
Dlatego szukamy dla niej ciepłego, pełnego miłości i zrozumienia domu, z miejscem na kanapie, najchętniej z ogródkiem .

Adopcja to przywilej dla ludzi z rozumem i sercem i takich właśnie szukamy dla Mili.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Mila, labradorka do adopcji Mila, labradorka do adopcji Mila, labradorka do adopcji Mila, labradorka do adopcji Mila, labradorka do adopcji

7 thoughts on “Mila – czy ktoś zakocha się w tej przeuroczej, szlachetnie urodzonej, czekoladowej Labobabuni?”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *