List od szczęśliwej labradorki Melby

Labradorka Melba

Dzięki Melbie to teraz najszczęśliwszy dom na świecie!

Cześć, tu Melba. Jestem w moim nowym domku już prawie miesiąc, pańca jechała po mnie 200 km w największą śnieżyce i bardzo jej za to dziękuję, pokazuje jej to na każdym kroku machającym ogonem i wiecznie uśmiechniętą mordką?. Ona mówi do mnie czule Melbusia, mizia mnie kiedy chce i pozwala spać na łóżku. Z kotami się już zaprzyjaźniłam, chciałabym je trochę podgryźć ale tak blisko podejść nie dają jedynie jak pańcia trzyma je na rękach.
Znam już mój ogromny park za blokiem, uwielbiam tam wychodzić, często spotykam różne pieski z którymi ładnie się bawię, pańcia tak mi ufa że puszcza mnie bez smyczy a ja staram się nie oddalać. Byłam już nawet na plaży! To jest raj na ziemi, mogę szaleć do woli, moczyć się w morzu a później wracam grzecznie to domu idąc przy nodze bo pańcia kupiła specjalne szelki i już jej nie wyrywam rąk ?
Trochę już schudłam bo dużo biegam i dostaje najlepsza karmę, pańcia nie pozwala podjadać więcej.

I troszkę info od jej Pani:

Dzięki Melbie to teraz najszczęśliwszy dom na świecie! Jest cudowna, nic nie niszczy, nie wola nawet na dwór, grzecznie czeka, nie szczeka i ciągle by się przytulała. ?
Dziękuję labradory.org za możliwość adopcji. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego! ? ❤️

Poprzedni wpis:
Melba – grzeczna, przyjazna i łagodna labradorka do adopcji

Labradorka Melba Labradorka Melba Labradorka Melba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *