Labradorka Megi – młodziutka, jeszcze nieokrzesana – nieaktualne

Labradorka Megi

Wyadoptowana. Rozdająca buziaki ze szczęściem na pycholku.

Megi wiek 8-10 m-cy. Cudna ale bardzo rozbrykana. Będzie wymagała nauki od podstaw. Jest bardzo żywiołowa, najchętniej cały czas by się bawiła jak to dzieciak. Nie broni zasobów ale nie umie zaczekać na posiłek jest mocno podekscytowana, skacze, z ręki bierze delikatnie. Pomalutku oswaja się z nową rzeczywistością. Na smyczy chciałaby być jednocześnie we wszystkich miejscach. Przyjazna do wszystkich i wszystkiego rozdająca buziaki ze szczęściem na pycholku. Na wizycie u weterynarza ustalono plan szczepień, odrobaczania i ustalono mniej więcej termin sterylizacji, dzisiaj zakropiona przeciwko pchełkom.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
☎ 607492249 (Martyna)
✉ adopcje@labradory.org

Labradorka Megi Labradorka MegiLabradorka Megi Labradorka Megi

12 thoughts on “Labradorka Megi – młodziutka, jeszcze nieokrzesana – nieaktualne”

  1. Jej ale sliczna 🙂 z chęcią bym wzięła, ale mam juz sunię w domu , i się obawiam czy by się dogadały 🙁

  2. Chilli był taki sam, tyle ze smakołyki brał z ręki razem z palcami 😉 …i to sie nie zmieniło 😉 mam jednak wszystkie 🙂
    Powodzenia dla suni.

  3. Witam a gdzie można na śląsku zobaczyć megi gdyż jesteśmy ze śląska i interesuje nas psiak do adopcji lub ze schroniska

  4. Procedury adopcyjne są dla wszystkich takie same 🙂 jeżeli złożyliście Państwo ankietę przedadopcyjną postaramy się o wyznaczenie do Państwa wizytatora na wizytę przedadpocyjną. Jest wiele ankiet na sunię a my w miarę możliwości staramy się sprawdzić większość. Rodzina którą wybierzemy pod kątem dobrego domu dla tego konkretnego psiaka telefonicznie poinformujemy. Wtedy możliwe są spotkania i zapoznanie się z psiakiem zanim zostaną podpisane dokumenty adopcyjne.

  5. Jak długo trwają wszystkie konieczne procedury, łącznie z zabiegiem sterylizacji, po jakim czasie sunia będzie gotowa do przeniesienia do domu stałego?

  6. Rozdzielenie tej dwójki na zawsze byłoby straszne 🙁
    ale mam wspaniałą wiadomość Megi zostaje w rodzinie DT, dziękuję wszystkich, którzy tak ochoczo chcieli piękna sunie adoptować, fakt Megi jest cudowna ale innych psiaków w potrzebie całe mnóstwo :haha: Dziś piękna została zaszczepiona i zaczipowana

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *