Megi prosi o dom

Megi

Megi mieszkała zawsze w domu

Szukam domku Ludzie!
Megi ma ok 3 lat, oddana przez właścicieli na polecenie MOPSU. Psiak trafił zaniedbany, zapchlony, z zapaleniem uszu i niestety po ciąży (szczeniaki niestety właściciele oddali lub sprzedali). Megi mieszkała zawsze w domu. Widać, że ma braki w wychowaniu, duże skacze, szczeka, ciężko jej się skupić.

Jednak po około dwóch tygodniach pobytu w schronisku i pracy nad nią jest lepiej. Została wyleczona, zaszczepiona, czeka ją jeszcze sterylizacja.
Nauczyła się kilku podstawowych komend. Uwielbia długie spacery i to jest właśnie KLUCZ do jej opanowania-mega duża dawka ruchu, zresztą jak u każdego psa. Na spacerach pilnuje opiekuna, uwielbia aportować i szaleć co będzie widać na zdjęciach.
Bez problemu może zamieszkać z samcem, lepiej ze starszymi dziećmi ok 10 lat. Sunia ma potencjał tylko jeszcze nie trafiła na odpowiednich ludzi.
Bardzo prosimy o pomoc w szukaniu jej domu.
Pozdrawiam
Ania
tel. 509 450 480

Ogłoszenie grzecznościowe.

Megi Megi

3 thoughts on “Megi prosi o dom”

  1. Piękna młoda zdrowa psina, w pierwszym kontakcie z człowiekiem po wyjęciu z kojca w schronisku gdzie aktualnie przebywa skacze po ludziach, po 2-3 minutach się uspokaja i cztery łapy zawsze na ziemi (radość z wyjścia z klatki), zabrana na spacer ciągle ciągnie tam gdzie tylko zainteresuje ją jakiś zapach choć gdy już zacznie wąchać łatwo ją od tego oderwać lekkim szarpnięciem smyczy, szczupłe osoby czy dzieci potrafi przewrócić, widząc na spacerku innego pieska macha ogonkiem i ciągnie w jego stronę by się bawić. Nie reaguje na komendy, ale zabawy uwielbia, wystarczy kawałek patyka i radością tryska we wszystkie strony. Pieskowi potrzeba rodziny która ją wyszkoli. Osoba która ją adoptuje i poświęci jej czas na zabawę będzie miała cudowną psinkę na całe jej życie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *