Mars – planeta ognia… – nieaktualne

Mars do adopcji

Nieaktualne.
Mars to ognisty pies, któremu życie pali się w łapach, w sercu zaś buzuje gorąca lawa miłości i dominacji.

Ten przystojniak ma 7 lat, ale energią mógłby obdzielić niejednego młodzieniaszka. To zasadniczy, konsekwentny pies, który wytrwale broni miejsca Samca Alfa w piesko – ludzkim stadzie. Jego dobre wychowanie wyraża się w znajomości podstawowych komend, takich jak „siad”, „leżeć” i „daj łapę”, niestety – polecenie „do mnie” w Marsikowym pojęciu odnosi się tylko do człowieka i jako takie bywa przez psiuńcia lekceważone.

Mars ma naturę rozbójnika – nie pilnowany potrafi z talentem zwinąć ze stołu smakowite mięsko, wyrazić dezaprobatę wobec aktualnie panującej mody przy pomocy pogryzienia buta, czy też nawoływać do zabiegów higienicznych w postaci poszatkowania ręcznika. Z kotem potrafi się porozumieć, natomiast wobec małych dzieci jest mało tolerancyjny – szczeka, powarkuje, a przede wszystkim przewraca z siłą ciężarówki. Osoby dorosłe i starsze dzieci są witane przyjaznym majtaniem ogona, ale również muszą uważać na Marsowe gabaryty.

Mars jest psem, którego nadmiar energii wprost rozsadza, dlatego niewybiegany może zrobić z domu ruinę. Wymaga intensywnych spacerów, połączonych z aportowaniem i łapaniem frisbee, które jest jego ulubioną zabawką. Poza tym z przyjemnością pożera suchą karmę oraz psie przysmaki.

Mars poszukuje nowego domu, w którym Samcem Alfa jest dorosły człowiek, znający labradory i ich łobuzerską naturę, mający dużo wolnego czasu na trenowanie psa i będący zwolennikiem sportowego trybu życia. Taki, który pokocha psa mądrą miłością, taką już na zawsze. Może to właśnie Ty?

kontakt w sprawie adopcji : 693674242 Monika

Labrador Mars

Mars czeka na dom

Mars może być Twój

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *