Mango – zjawiskowo piękny czarny labrador czeka na poważne oferty adopcyjne – nieaktualne

Pozostał na stałe w domu tymczasowym.

MANGO – ok. 1,5 roczny labrador, jest przeuroczym, rozbrykanym, ale już znającym swoje miejsce w szeregu psem. Zna podstawowe komendy, umie pięknie chodzić na smyczy, jest niezwykle towarzyski, ale bardzo ostrożny w stosunku do mężczyzn. Być może źle mu się kojarzą. Jak każdy młodziutki labek kocha bawić się, rozrabiać, jeść i spać. Jest ciekawy całego świata, umie rozdawać mokre całuski. Ogromny przytulas i pieszczoch. Wczoraj został wykąpany i opiekunka Mango mówi, że czarnulek pachnie zjawisko cynamonową owsianką
Zachowuje czystość w domu, umie sygnalizować wyjście na załatwianie swoich potrzeb.
W stosunku do psów super przyjacielski, stosunku do kotów nie znamy, jeszcze nie było możliwości sprawdzić.
Mango jest już po pierwszej wizycie u weterynarza, w klinice istny psi anioł, pozwolił sobie bez żadnego protestu zrobić wszystkie badania. Jest odrobaczony, zaszczepiony i wykastrowany.
Szukamy dla Mango aktywnego domu, chętnie z ogrodem, najlepiej z bez małych dzieci, bo Mango to taki duży labradorowy niedźwiadek i w rozbrykaniu może być nieroztropny.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Mango przebywa na DT w Warszawie. Mango przebywa na DT w Warszawie. Mango przebywa na DT w Warszawie. Mango przebywa na DT w Warszawie. Mango przebywa na DT w Warszawie.

4 thoughts on “Mango – zjawiskowo piękny czarny labrador czeka na poważne oferty adopcyjne – nieaktualne”

  1. Dobry wieczór. Ile czasu trzeba na wszystkie zabiegi.Chętnie pojadę i zabiorę Mango do swojego domu. Tomasz

  2. Witam jesteśmy zainteresowani adopcja Mango .Mamy dom,ogród,kompana do zabawy i 2 dzieci które będą kochac najbardziej

  3. Witam, mamy psa z adopcji w typie labka. Jordan ma 1.5 roku, jest po kastracji. Szukamy kompana dla niego i towarzysza dl nas.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *