Maks – labrador, który błąkał się po Rusinowie. Wychudzony, zakleszczony, jest już bezpieczny – nieaktualne

Maks, labrador w potrzebie

Wyadoptowany. Znaleziony – Rusinów, powiat przysuski, województwo mazowieckie.

Przez jednych dokarmiany, przez innych przeganiany, błąkał się od dłuższego czasu w miejscowości Rusinów. Nikt się nie chciał do niego przyznać, nikt też się nim nie zaopiekował.

Otrzymaliśmy informację o tym labradorze. Poszukiwania domu tymczasowego przyniosły rezultat. Wspaniałe małżeństwo, Pani Aneta i Pan Sławomir z rejonu Łowicza zapragnęli pomóc biedakowi. Otrzymał imię Maks. Zaliczył wizytę u weterynarza. Okazało się, że ma chip, ale nigdzie nie był zarejestrowany. Wiek około 2 lat, ogólny stan zdrowia OK.

Maks to typowy labrador jedzący bez umiaru, nie odstępujący od swoich opiekunów. Ma wszystkie najlepsze cechy labradora. Zdążył też już polubić nową koleżankę, ośmioletnią rezydentkę.

Na razie szukamy właściciela, jeśli się nie znajdzie to pies będzie do adopcji.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 503118003 (Marta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Maks, labrador w potrzebie Maks, labrador w potrzebie Maks, labrador w potrzebie Maks, labrador w potrzebie Maks, labrador w potrzebie Maks, labrador w potrzebie Maks, labrador w potrzebie Maks, labrador w potrzebie Maks, labrador w potrzebie

2 thoughts on “Maks – labrador, który błąkał się po Rusinowie. Wychudzony, zakleszczony, jest już bezpieczny – nieaktualne”

  1. Super psiak ,oby znalazł się jego właściciel ..skoro ma chipa to może znajdzie się właściciel .A jeśli nie życzę mu dobrego domku takiego na zawsze ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *