Majlo, labrador do adopcji

Majlo, labrador do adopcji

Cudowny labrador szuka nowego domu, który pozwoli mu być szczęśliwym! Adopcja będzie możliwa dopiero po pozytywnej opinii szkoleniowca.

Majlo to bardzo radosny, energiczny i towarzyski pięcioletni labrador. Uwielbia bieganie i gryzienie patyków, ale jego prawdziwą miłością jest jedzenie oraz woda w każdej postaci (kałuże, jeziora, morze – nawet zimą, błoto, rowy melioracyjne, no i oczywiście śnieg!). Jest wykastrowany i nie ma problemów zdrowotnych.

W domu Majlo chodzi krok w krok za opiekunem, sprawdzając, czy przypadkiem nie trzeba w czymś pomóc. Zachowuje czystość (poza okazjonalnym przemyceniem w sierści błota z dworu) i nie robi szkód. Gdy zostaje sam w domu, odpoczywa, śpi lub zajmuje się swoimi zabawkami. Oczywiście jak to labrador, gdy jest niewybiegany w przypływie energii potrafi ukraść bieliznę właściciela, aby skłonić go do zabawy.

Na spacerach bez smyczy Majlo dobrze komunikuje się z innymi psami. Gdy jakiś psiak, nawet o wiele mniejszy, odmawia mu zabawy, Majlo nie jest nachalny i wie, kiedy odejść. Bardzo pilnuje się także właściciela. Majlo potrzebuje jeszcze dalszego treningu w chodzeniu na krótszej smyczy – dużo swobodniej czuje się na dłuższej lince, gdy nie jest tak ograniczony.

Ogromne znaczenie dla samopoczucia Majlo ma towarzystwo ludzi, wśród których przebywa. Majlo potrzebuje spokojnego i opanowanego właściciela, przy którym mógłby poczuć się bezpiecznie i zrelaksować. Po prostu musi czuć swobodę, a jednocześnie pozytywną energię płynącą od odpowiedzialnego i nienarzucającego się opiekuna z odpowiednim charakterem, w którym Majlo znajdzie oparcie w stresujących sytuacjach. Psiak potrzebuje także dużej dawki ruchu, który obniża u niego poziom stresu. Za taką opiekę Majlo odwdzięczy się ogromnym przywiązaniem, radością i miłością.

Potrzebny dom bez małych dzieci z doświadczeniem w wychowywaniu psów. Adopcja będzie możliwa dopiero po pozytywnej opinii szkoleniowca.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard),
✉ adopcje@labradory.org

Majlo, labrador do adopcji Majlo, labrador do adopcji Majlo, labrador do adopcji Majlo, labrador do adopcji Majlo, labrador do adopcji Majlo, labrador do adopcji

7 thoughts on “Majlo, labrador do adopcji”

  1. Witam. Czemu Milo nie ma domu, czy wiecie Państwo jakie były jego losy. My jesteśmy właścicielami adoptowanej labradorki Fumiko, jest z nami już półtora roku. Myślimy o adopcji drugiego labradora. Czy Milo mógłby mieszkać z naszą suczką, oczywiście jest po sterylizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *