Maja, 3-letnia urocza i radosna labradorka szuka nowego domku… – nieaktualne

Maja, labradorka do adopcji

W trakcie procesu adopcyjnego. …domu, gdzie znajdzie się dla niej dużo przestrzeni i miłości.

Maja jest kochaną, przeuroczą labradorką. Straciła swój domek, bo jej właściciel ciężko zachorował i nie mógł już tej młodej i energicznej suni poświęcić tyle czasu, ile ona potrzebuje.

Maja uwielbia kontakt z człowiekiem i bardzo go potrzebuje, ale potrzebuje również jasnych zasad jakie musza panować miedzy nią i opiekunem. Daje jej to poczucie bezpieczeństwa. Jest pełna energii, kocha zabawy i aktywne spacery.

Sunia cieszy się bardzo w pracy z człowiekiem, chętnie wykonuje polecenia, lubi jak się od niej wymaga i ćwiczy z nią cierpliwość i komendy, jest naprawdę bardzo otwarta na współpracę. Za poświęcony jej czas odpłaca wielką atencją i wdzięcznością.

Z psami się dogaduje, ale przy pierwszym kontakcie bywa natarczywa, wiec nie nadaje się jako towarzyszka do psów lękliwych, ani dominujących. Koty w domu też akceptuje, ale nie jest z nimi wychowywana, wiec są dla niej pewną nowością, lubi je obserwować i czasem, gdy posunie się trochę za daleko w stosunku do nich i jej zainteresowanie nimi zostanie błędnie przez nie zrozumiane, np. jak próbuje je obwąchiwać, gdy one sobie tego nie życzą , to wtedy może od kota oberwać po nosie, ale nie okazuje agresji tylko się wycofuje i obserwuje je sobie dalej z odległości.

Szukamy dla Mai ciepłego, wyrozumiałego domu, bez dzieci, ona potrzebuje domu, gdzie znajdzie się dla niej dużo przestrzeni i miłości. Maja nie lubi natarczywości, szukamy przyjaciela – opiekuna, który uszanuje jej początkowy dystans do człowieka, zbuduje małymi krokami poprzez pochwały, głaski i nagrody więź z labką, a ona wtedy z pewnością zaufa i będzie się coraz bardziej otwierać na nowych opiekunów. Maja jest zaszczepiona, odrobaczona, w najbliższych dniach będzie wysterylizowana. Przebywa obecnie w woj. dolnośląskim, powiat oleśnicki

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Maja, labradorka do adopcji Maja, labradorka do adopcji Maja, labradorka do adopcji

10 thoughts on “Maja, 3-letnia urocza i radosna labradorka szuka nowego domku… – nieaktualne”

  1. Szkoda, że dom bez dzieci, bo jest urocza. Chcę dać dom pieskowi, który będzie się nadawał do Orawie 3 letniego labradora (psa) i dzieci. Duży nacisk kładziemy na spacery po górach. Mamy jezioro wpobluzu i chcemy, aby nasz Bert miał towarzyszą. Nasz labek jest koleżeński i to bardzo, z każdym jest w stanie się dogadać odrazu.

    1. Dzień dobry, gdyby przeczytałabym Pani cały artykuł – doskonale by Pani wiedziała gdzie przebywa suczka.
      Ps. Serio tak ciężko jest się wysilić by coś przeczytać?

  2. Dzień dobry,
    wypełniłam formularz, chętnie zaopiekuje się Maja, ale jest mały problem mieszkam w województwie pomorskim, koło Ustki, może ktoś pomógłby w transporcie przy okazji (rożnie bywa 🙂 ).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *