MAJA – 10 miesięczne białe cudo szuka aktywnych opiekunów i ciepłego miejsca na kanapie – nieaktualne

Labradorka Maja do adopcji

Wyadotpowana. Mieszka na Śląsku.

Maja ma 10 miesięcy jest prześliczną jasno biszkoptową labradorką o cudnym czarnym nosku i wnikliwie wpatrujących się w człowieka oczkach. W jej spojrzeniu jest wielka ciekawość otaczającego ja świata i jakby oczekiwanie przygód zabaw, gonitw z innymi psami.
A tych ma ostatnio zbyt mało, gdyż opiekunowie ze względów zawodowych nie są w stanie zapewnić tej prześlicznej suni odpowiedniej dla jej wieku i jej potrzeb aktywności.

Maja jest oczywiście bardzo proludzka, kocha przytulanki, miziania, miejsce na kanapie obok opiekuna musi być dla niej zarezerwowane. Uwielbia oczywiście długie spacery, kocha inne psy, aż rwie się do zabawy z nimi. Umie chodzić oczywiście na smyczy, ale jak na labradora przystało, gdy zobaczy coś lub kogoś interesującego, potrafi pociągnąć opiekuna w tym kierunku.

Stosunek do psów jak najbardziej przyjazny, stosunek do kotów – raczej nieznany, chociaż gdy widzi kota ciągnie w jego kierunku, ale raczej szuka w nim kogoś do zabawy.

Szukamy dla Mai aktywnych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy znajdą czas na dalsze wychowanie labradoreczki, zapewnią jej sporą dawkę aktywności, a przede wszystkim pokochają ją i dadzą jej poczucie bycia pełnoprawnym członkiem rodziny.

Obecny właściciel preferuje dla Mai przyszły dom bez małych dzieci.

Maja ma wszystkie szczepienia, odrobaczenia, aktualna książeczkę zdrowia.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Labradorka Maja do adopcji Labradorka Maja do adopcji Labradorka Maja do adopcji Labradorka Maja do adopcji Labradorka Maja do adopcji Labradorka Maja do adopcji Labradorka Maja do adopcji

22 thoughts on “MAJA – 10 miesięczne białe cudo szuka aktywnych opiekunów i ciepłego miejsca na kanapie – nieaktualne”

  1. Witam, nie przewozimy psów do nowych domów adopcyjnych, nie dysponujemy transportem, jestesmy wolontariatem

 1. Bylabym zainteresowana Maja 10 miesieczna tylko z tym ze mieszkamy w niemczech potrzebny by byl transport dowiezienia suczki do nas prosze wiedze info.

  1. Witam, niestety przewozimy psów do nowych domów adopcyjnych, nie dysponujemy transportem, jestesmy wolontariatem

 2. Witam, gdzie znajduje się piesek. Chętnie bym go zaadoptowała, mam dom, obejście dwójkę dzieci w wieku 14 i 10 lat, królika 🙂

  1. Maja mieszka na Śląsku, nie wiemy jak zachowalaby sie w stosunku do królika, nie miała jeszcze styczności.

 3. Chcemy adoptować Maję. Zgłoszenie adopcyjne wysłane. Mieliśmy do stycznia dwie labradorki wychowywane przez nas od szczeniaka, niestety już odeszly. Oferujemy domek bez dzieci i duużo czasu, domowego weterynarza w razie potrzeby i miłość.

 4. Chętni !Do domu na wsi z ogródkiem
  Kochamy spacery po lesie. Dzieci w domu 9 i 13 lat. Jedyny problem woj.lubelskie

  1. Dla nas woj, lubelskie nie jest problemem, sunia może tutaj zamieszkać. Transport psa do nowego domu należy do stony adoptującej psa

 5. Zgłoszenie adopcyjne wysłane ?chętni jesteśmy zaadaptować do domu z ogródkiem, czekamy na odpowiedź…

 6. Przykre do 10-cio miesięcznej suczki tylu chętnych?,a seniorzy idą w zapomnienie. Sama mam trzy labki w wieku od 9 do 13 lat i nie żałuję,że podjęliśmy z mężem taką decyzję są tak bardzo wdzięczne kochane psiaki. Patrząc na nie,serce rośnie,że mogą spędzić swoją emeryturķę w godnych wrunach na które zasługują GORACO POLECAM ADOPCJE SENIORA ODWDZIĘCZY SIĘ CAŁYM SWOIM WIELKIM WDZIĘCZNYM SERDUCHEM.

  1. Dziękujemy za te miłe słowa skierowane pod adresem seniorów labradorów. My również zawsze bardzo gorąco zachęcamy do adopcji dojrzałych labkow. A bezcenna jest radość starszych labradorów, które znajdują nowy domek i wielu adoptujących takie psy mówi nam, że daje im to poczucie spokoju i bezpieczeństwa.

  1. Witam, w sprawie adopcji Mai wpłynęło bardzo dużo zgłoszeń, jutro chcemy wspólnie z właścicielem psa podjąc decyzje co do wyboru domku, będziemy jeszcze rozmawiać z wybranymi zainteresowanymi adopcją osobami i będziemy sprawdzać potencjalne domki w czasie wizyty przedadopcyjnej.

    1. Tak, Maja jedzie jutro do nowego domku. Właściciel psa zdecydował o wyborze jego zdaniem najlepszego opiekuna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *