Luna, 12-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne

Luna, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Taki psi dzieciak z milionem pomysłów na minutę. Kto ją pokocha? ❤️

Bardzo aktywna i radosna panna ❤️. Luna jest ciekawa świata i chętna do współpracy. Bardzo szybko się uczy. Nie znosi nudy, więc każde zajęcie jest dla niej czymś pożądanym. Świetnie odnajdzie się przy boku aktywnej rodziny,  która będzie miała dla niej czas. Jest radosna, przyjacielska i wciąż gotowa do kolejnych wyzwań. Stara się zachowywać czystość, ale do tej pory mieszkała w kojcu, więc na pewno będzie trzeba ją do pewnych zachowań przyzwyczaić. Dobrze dogaduje się z innymi psami. Lubi zabawy i chętnie w nich uczestniczy. Nie znamy stosunku do kotów. Dość poprawnie chodzi na smyczy ale jeżeli coś ją zainteresuje, wtedy na pewno będzie chciała to zobaczyć „na teraz” i „na już”. Na pewno trzeba będzie nad tym popracować. Luna jest bardzo żywiołowa, potrafi się cieszyć całą sobą, nie zważając na to co się dzieje wokół niej.

NIE POWINNA trafić do domu z małymi dziećmi, tym bardziej, że nigdy z małymi dziećmi nie mieszkała. Chcielibyśmy, żeby trafiła do ludzi, którzy chociaż w pierwszym okresie, będą mogli przy niej być i pomogą jej łagodnie wkroczyć w nową rzeczywistość. Ten dzieciak powinien trafić do ludzi, dla których praca z psem to przyjemność a nie przykry obowiązek. Nawet najgrzeczniejszy labek nie wychowa się sam więc nie należy oczekiwać, że tak będzie w tym przypadku. Dla Luny szukamy odpowiedzialnej rodziny znającej potrzeby rasy „od podszewki”. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił zapewnić suni stabilizację. Luna jest bardzo inteligentnym psem, wystarczy odpowiednio ukierunkować jej żywiołowość i naturalną ciekawość świata. Pamiętajmy, że pies to nie zabawka – prosimy o odpowiedzialne decyzje. Obecnie sunia przebywa w okolicy Wadowic (Małopolska).

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcji Luna, labradorka do adopcjiLuna, labradorka do adopcji

6 thoughts on “Luna, 12-miesięczna labradorka do adopcji – nieaktualne”

  1. Wspaniała sunia❤️. Kurczę, szkoda że nie możemy jej teraz adoptować. Dopiero za pół roku będzie to możliwe, a ona przecież nie może czekać ☹️

  2. Sliczna jest wyglada jak moja sunia tez adoptowana
    Czy kocha male dzieci i i ne osy byla by z moja szczesliwa

  3. Podobno Luna to najczęściej wybierane imię dla sunii 😉 Na pewno nie będzie czekać długo na adopcję. Jest śliczna, młoda i jak każdy labrador mądra i chętna do pracy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *