LUKA – hebanowa piękność o orzechowych oczach – może Tobie skradnie serce i zamieszka w Twoim domu? – nieaktualne

Luka, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Odmieńmy jej świat, dajmy jej szansę na nowe życie, a zyskamy psie serce, które bezgranicznie ufa i kocha.

Luka ma 2 lata, jest cudną kruczoczarną labradorką ze śnieżno białym żabocikiem. Los nie był dla niej dotychczas zbyt łaskawy, porzucono ją bez skrupułów na ulicy, przywiązując do ddrzewa.

Zwinna, o pięknej sylwetce i hebanowej sierści przyciąga spojrzenia ludzi. Jest niezwykłym przyjacielem całego otaczającego go świata. Kocha wszystko : psy i koty, uwielbia wszelkie zabawy ze swoimi czworonożnymi przyjaciółmi, potrzebuje dużej aktywności. Sunia umie ładnie chodzić na smyczy.
Ale najbardziej ważny jest dla niej człowiek, szuka jego bliskości, przytulenia się , głasków, miziania, pokazuje, jak ważna jest dla niej więź z człowiekiem. Ale ona chce być też ważna dla niego i to on człowiek jest przede wszystkim jej całym światem.

Odmieńmy jej świat, dajmy jej szansę na nowe życie, a zyskamy psie serce, które bezgranicznie ufa i kocha.

Luka została wysterylizowana i jest gotowa do adopcji.
Obecnie przebywa w przytulisku w woj. mazowieckim.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Luka, labradorka do adopcji Luka, labradorka do adopcji Luka, labradorka do adopcji Luka, labradorka do adopcji Luka, labradorka do adopcji

2 thoughts on “LUKA – hebanowa piękność o orzechowych oczach – może Tobie skradnie serce i zamieszka w Twoim domu? – nieaktualne”

  1. Piękna jest! Kocham labradory i nie tylko. Obecnie mamy 2 psy i 3 koty i z miejscem dla kolejnych byłoby ciężko.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *