LOLA, 4-letnia piękna biszkoptowa labradorka szuka ciepłego domku – nieaktualna

Lola, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Odmieńmy jej świat, dajmy jej szansę na nowe życie.

Lola jest uroczą, jasno biszkoptową labradorką o cudnym czarnym nosku i wnikliwie wpatrujących się w człowieka oczkach. W jej spojrzeniu jest wielka ciekawość otaczającego ją świata i jakby oczekiwanie przygód i zabaw oraz gonitw z innymi psami.

Lola niestety cały dzień spędza w kenelu, nie ma okazji do regularnych spacerów. Potrafi chodzić na smyczy, ale jak na labradora przystało, gdy zobaczy coś lub kogoś interesującego, potrafi pociągnąć opiekuna w tym kierunku, ręki na szczęście nie wyrywa. Spokojnie jeździ w samochodzie, ale nie jeździła jeszcze na dłuższe trasy. Jest niezwykle przyjacielską, kochającą wszystko i wszystkich labką, bardzo proludzką, kocha przytulanki i miziania. Przyjazna w stosunku do innych psów, umie się odnaleźć w stadzie. Nie znamy jej stosunku do kotów.

Lola na pewno potrzebuje człowieka, który okaże jej zainteresowanie, bo ona szuka jego bliskości. Szukamy dla Loli aktywnych, odpowiedzialnych opiekunów, którzy znajdą czas na dalsze wychowanie labradorki, na przyzwyczajenie jej do zamieszkania w domu, wprowadzą w nową rzeczywistość, zapewnią jej sporą dawkę aktywności, a przede wszystkim pokochają ją i dadzą jej poczucie bycia pełnoprawnym członkiem rodziny. Odmieńmy jej świat, dajmy jej szansę na nowe życie, a zyskamy psie serce, które bezgranicznie ufa i kocha.

Lola ma książeczkę zdrowia, wszystkie szczepienia.
Przebywa w okolicach Łodzi.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Lola, labradorka do adopcji Lola, labradorka do adopcji Lola, labradorka do adopcji

4 thoughts on “LOLA, 4-letnia piękna biszkoptowa labradorka szuka ciepłego domku – nieaktualna”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *