Lobo, nawet się z nim nie pożegnali – wyadoptowany

Lobo

Wyadoptowany. Lobo oddany do Schroniska po 8 miesiącach po ADOPCJI!!

Pamiętamy jak dziś dzień 01.06.2015 roku gdy do Schroniska przyjechali wspaniali ludzie zainteresowani naszym LOBO, po wstępnym wywiadzie byliśmy pewni, że nasz podopieczny trafia w troskliwe ręce. Lobo nawet odwiedzał nas wraz ze swoimi właścicielami, którzy byli nim zachwyceni. Gdy w poniedziałek Lobo zawitał do nas byliśmy pewni,że to kolejne odwiedziny-nic bardziej mylnego LOBO ZOSTAŁ ODDANY TAK PO PROSTU-TŁUMACZĄC SIĘ WYJAZDEM ZA GRANICĘ !
Właścicielka bez żadnych skrupułów sama wrzuciła psa do kojca nawet się z nim nie żegnając a Lobo nadal na nich czeka i tęskni w Schronisku!
DLATEGO PROSIMY BARDZO O DOM DLA LOBO TAKI PRAWDZIWY I NA ZAWSZE O DOM KTÓRY GO JUŻ NIGDY NIE SKRZYWDZI I ZOSTANIE 100 % CZŁONKIEM RODZINY A NIE ŚMIECIEM, KTÓRY MOŻNA WYRZUCIĆ!
Kontakt 730505255, 515131350

Schronisko dla zwierząt w Zawierciu.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Lobo

26 thoughts on “Lobo, nawet się z nim nie pożegnali – wyadoptowany”

  1. dziękuję, że Bazyl jest z Wami ……….cudowny psiak …..identyczny jak mój Lord …pozdrawiam gorąco !

 1. Ja tez mam Lobo, Labradora wyrzuconego do lasu. Z nim pewnie tez sie nie pozegnali. Jego los byl im obojetny. Mogl nawet umrzec w tym lesie. Jestesmy juz prawie dwa lata. Nigdy go nie oddam. To moj najukochanszy przyjaciel.

 2. Jaki piękny:) Napewno ktoś Cię zauważy piesku i znajdziesz cudowny domek taki już na zawsze.Trzymam kciuki kochany:) Wiem ze teraz jesteś smutny ale nie martw się są tez cudowni ludzie na tym świecie i Ty jeszcze raz możesz pokochać i zaufać człowiekowi:)xx

 3. Gdzie ci wszyscy popaprancy sie tu pchaja za granice! Wstep powinien byc wzbroniony! Albo tylko ze zwierzetami. Ohydne potwory!

 4. Mój syn i jego dziewczyna wyemigrowali, zabierając ze sobą swoje trzy koty. Kosztowało to sporo przygotowań i środków, ale innej opcji nie było. Nie ma dla mnie w takim przypadku wytłumaczenia. Ludzie egoiści bez serca ci się trafili, Piesku. Wierzę, że gdzie czeka na ciebie prawdziwy Dom.

 5. Jak mozna tak postąpić !!!!
  Ludzie bez serca , bez jakiejkolwiek empatii . Nigdy nikt taki nie mógłby być moim przyjacielem . To okrucieństwo.

 6. Głupia wymówka. I zarazem najczęstsza chyba. Pewnie wstyd się przyznać że się znudził. Ale lepiej dla pieseła. Może trafi na bardziej odpowiedzialnych właścicieli.

 7. Przydałoby się więcej informacji o samym psiaku – wiek, stan zdrowia (chociaż na oko to okaz zdrowia 🙂 ), charakter, czy toleruje inne zwierzaki, obcych… Byłoby łatwiej szukać nowego domu.

  1. Jak widać, jest to ogłoszenie grzecznościowe. Dodatkowe informacje można uzyskać dzwoniąc pod podane numery telefonów. Jeśli uda nam się cokolwiek więcej dowiedzieć będzie uzupełnione.

 8. Ludzie nie piszcie wziąłbym (wzięłabym) jeśli nic nie robicie w tym kierunku!!Jest telefon i już…Wkurza mnie takie myślenie. Jest fajny psiak, mam warunki to biorę..Szkoda zeby się marnował w schronisku!

 9. Jest piękny. Mam nadzieję, że szybko znajdzie domek. Taki już na zawsze, w którym będzie kochany najmocniej jak się da. Nie zasłużył na taki los. Jego właścicielka jeszcze za to zapłaci…karma wraca…

 10. Witam serdecznie mam pytanie do opiekunów Labo.Czy Labo zetkął się z kotami i jak na nie reaguje.Mam pieć kotów i jeśli mam wystąpić o adopcje to chciałabym wstępnie wiedzieć .Oprócz kotów w domu jest 6 sunia i 15 miesieczny piesek wielkości Labo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *