Labradorka Lili – Chudzinka szuka DOMKU – nieaktualne

Lili, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Mimo wszystkich swoich przeżyć jest radosna i kocha człowieka ponad wszystko.

Sunia wróciła po 7 miesiącach z adopcji nie ze swej winy. Jej rodzina się rozpadła.

Bardzo ładnie prosimy o udostępnianie.
To moje drugie życie.
Pierwszego miałam nie przeżyć, miałam zdechnąć z głodu uwieszona na ciężkim łańcuchu – bez dostępu do wody, bez jedzenia. Miałam zdechnąć …
Ale stał się cud i żyję moim drugim życiem. Na szczęście przyszła pomoc – w ostatniej chwili.
Mam około 4 lat i jestem przecudną, biszkoptową labusią. Nie chcę pamiętać o tym, co było.
Chcę żyć, bawić się, kochać!
Jestem wysterylizowana, zaczipowana, zaszczepiona i zdrowa, pięknie chodzę na smyczy, kocham bawić się w rzucanki – piłka, zabawka patyk – wszystko Ci przyniosę.
Jak się rozbrykam w zabawach, to lubię sobie na ludzi powskakiwać z tej radochy niezmiernej – mówi, że to nie jest eleganckie, tak z łapami ubłoconymi po człowieku latać, ale ja nadrabiam stracony na łańcuchu czas, czas, kiedy nie miałam siły … na nic. Teraz cieszę się każdą chwilą.
Mimo wszystkich moich przeżyć jestem radosna i kocham człowieka ponad wszystko. Nie ma we mnie agresji. Jestem wielkim przytulakiem i mimo tak wielkiej krzywdy, nigdy nie zwątpiłam w dobroć człowieka.
Jeśli chodzi o inne psiaki, to się dogaduję, ale w kaszę sobie nie dam dmuchać, umiem też pokazać kto tu rządzi, ale w bójki się nie wdaję. Z innym psiakiem nauczę się żyć, ale potrzebuję chwilkę na poznanie go. Z kotami to nie wiadomo, ale jestem mądra i wszystkiego potrafię się nauczyć.
Jeśli Twoje serce jest, tak jak moje, wypełnione miłością, to dzwoń! Kontakt: 669 416 361

Obowiązuje pełna procedura adopcyjna: rozmowa, ankieta, wizyta przedadopcyjna, przyjazd po psa, podpisanie umowy adopcyjnej, wizyty poadopcyjne.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Lili, labradorka do adopcji Lili, labradorka do adopcjiLili, labradorka do adopcjiLili, labradorka do adopcji Lili, labradorka do adopcji Lili, labradorka do adopcji Lili, labradorka do adopcji

16 thoughts on “Labradorka Lili – Chudzinka szuka DOMKU – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *