Kochany, pełen nadziei Ligolek czeka na wymarzony dom… nieaktualne

Ligol, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Przecudny list od Ligolka… ❤️.

Kochani ludzie.

Już grudzień… Czas podobno tak szybko leci, ale w schronisku wcale tak nie jest 🙁 Przeciwnie! Czas bardzo się dłuży, gdy siedzi się w boksie i czeka…

Tęsknota za człowiekiem, który poświęci swój cenny czas i do mnie przyjdzie, popatrzy mi w oczy, wygłaszcze, pobawi się ze mną i o mnie zatroszczy jest coraz większa… Już zima i prawie koniec roku, a z tego co słyszałem nieraz, w życiu ludzi to taki wyjątkowy czas, którym każdy człowiek chce się dzielić z bliskimi… a skoro tak, to mam świetny pomysł!

Tak sobie myślę, że jest to doskonała okazja do tego, aby otworzyć swoje serce na przyjaciela w potrzebie i podzielić się tym pięknym, magicznym czasem… może właśnie ze mną… Baaardzo chciałbym uczestniczyć w tej magii i sam też sprawić, by ten czas dla mojego przyszłego opiekuna i dla mnie był jeszcze bardziej radosny i wyjątkowy ! I to każdego roku! Szczęście Bo jak będziemy razem , to na pewno taki będzie Uśmiech Jestem gotów być najlepszym towarzyszem i przyjacielem, który zawsze jest blisko… Być może nie jestem 100% labradorem, a, jak to ludzie określają „w typie”… ale nawet jeśli, to czy to takie ważne. Moje psie serduszko potrafi i Chce strasznie mocno kochać! Pokochaj mnie też!! To moje wielkie marzenie!

Mogę obiecać, że nie będę robił bałaganu i przeszkadzał w świątecznych porządkach, bo jestem mądrym i grzecznym psem i potrafię się słuchać Uśmiech a za okazane mi serce, wspólne zimowe i nie tylko spacery, troskliwą opiekę, rozmowy oraz dobre jedzonko no i… może smakowite nagrody za dobre sprawowanie będę wdzięczny mojemu człowiekowi do końca świata !!!

Pozwól mi doświadczyć tego szczęścia u Twojego boku. Przybądź proszę do Schroniska w Chorzowie, abym mógł Cię przywitać i właśnie z Tobą rozpocząć nową przygodę życia!

Czekam na Ciebie z niecierpliwością!

Ligolek ❤️

A tu list od Pani wolontariuszki:

Kochani…

Jak wie to każdy, kto ma serce dla zwierząt, schroniskowy boks zdecydowanie nigdy nie będzie i nawet nie powinien być domem dla żadnego psa… tym bardziej tak radosnego i aktywnego, mimo wieku, jak jest Ligol. Ligolek potrzebuje swobody, przestrzeni, dawki aktywności, ale przede wszystkim miłości, by mógł cieszyć się życiem.
Nie pozwólmy, by bijąca w nim ta naturalna radość, ciekawość świata i nadzieja na zdobycie własnego człowieka zaczęły przygasać podczas niezrozumiałego z perspektywy psa, dłużącego się pobytu za kratami w miejscu, w którym wszystkie bezdomne istoty w poczuciu osamotnienia dzielą ze sobą swoją niedolę i smutek…

Ligolek to przekochany, około 12 -letni, niekonfliktowy pies, który na widok człowieka cieszy się całym sobą, a podczas każdego spacerku wypełnionego zabawą i uatrakcyjnionego nauką nowych poleceń dostarcza mnóstwo pozytywnych emocji i uśmiechu. Szczęście Czas spędzony z Ligolem to niezapomniany, wzruszający czas z bardzo wrażliwym, inteligentnym przyjacielem, który swoją radością bycia rozgania wszelkie troski! Ligol to bez wątpienia balsam dla duszy.
Bardzo chętnie się uczy, aportuje, a jeszcze chętniej oddaje pałaszowaniu zasłużonych smakołyków Uśmiech W końcu mu się należą! Uśmiech Na spacerkach dobrze dogaduje się z innymi psami, jest towarzyski i lubi się witać.

GORĄCO ZACHĘCAM do poznania Ligolka osobiście, do wspólnych z nim spacerów, a następnie do podjęcia tej najwspanialszej i najważniejszej decyzji, by go adoptować… Tylko taka decyzja będzie dla Ligolka wymarzonym prezentem i otworzy drogę do szczęścia temu, jakże wspaniałemu, kochanemu i wyjątkowemu psu.

Nie pozwól Ligolkowi czekać na siebie… Otwórz serce, pokochaj, adoptuj.

Ligol jest zaczipowany, odrobaczony i posiada komplet szczepień.
W razie dod. pytań prosimy o kontakt pod nr 32 249 84 52 w godz. otwarcia biura schroniska.

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie, woj. śląskie
prowadzone przez TOZ Oddział w Chorzowie
ul. Opolska 36

Oprac. O. Andrzejczak

Poprzedni wpis:
Ligol, przeuroczy, starszy labrador do adopcji

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
608 391 927 (Ryszard), 573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Ligol, labrador do adopcji Ligol, labrador do adopcji Ligol, labrador do adopcji Ligol, labrador do adopcji Ligol, labrador do adopcji Ligol, labrador do adopcji Ligol, labrador do adopcji

One thought on “Kochany, pełen nadziei Ligolek czeka na wymarzony dom… nieaktualne”

  1. Potwierdzam ,Ligol jest fantastyczny, radosny,całym jestestwem kocha ludzi,on cały jest miłością,już czas by mógł się z nią podzielić

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *