Labrador Leon – kto mu poda łapę i zaadoptuje? – uaktualnienie

Leon, labrador do adopcji

Wyadoptowany.

23 września otrzymaliśmy formularz adopcyjny od rodziny z okolic Krakowa w którym zawarty był akces adopcji Leona. Rodzina długo i cierpliwie czekała na możliwość jego adopcji. Bardzo się cieszymy, że szczęście uśmiechnęło się właśnie do tego labradora.


Leon– około 4-letni labrador, trafił do schroniska w maju 2017 r. z Ciechocinka. Labrador pełną gębą. Radosny, żywiołowy, chętny do współdziałania z opiekunem. Ale też silny i energiczny, zwłaszcza na początku spaceru. Za psi smakołyk zrobi wszystko, gdzie coś dobrego, tam i on. Zna komendy „siad”, „daj łapę”, „leżeć”. Dogaduje się w kojcu z innym psem. I co takie cudo robi tyle miesięcy w schronisku? A no czeka na człowieka, który znając zdrowotne ograniczenia Leona, będzie w stanie zapewnić mu opiekę. Otóż Leon ma dysplazję stawów biodrowych, a do tego uraz miednicy, być może po wypadku komunikacyjnym i zmiany zwyrodnieniowe. Jest to widoczne, miednica jest dość wąska i prawą nogą pies lekko zaznacza, ale na ten moment nie wydaje się to dla psa problemem. Wskazany jest jednak oszczędzający tryb życia, rehabilitacja, może dalsza diagnostyka. Wierzymy, że to nie przekreśla szans Leona na dom i trzymamy za niego kciuki, jest fantastyczny!

Zdjęcia: Anna Kleszcz
Opis: Kamila Pokrzywnicka

KONTAKT:
Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu
ul. Przybyszewskiego 3
87-100 Toruń
tel/fax. 56 622 48 87

UWAGA!
Kontaktując się ze schroniskiem należy podać numer ewidencyjny psa – 17/0481!

Ogłoszenie grzecznościowe.

Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji Leon, labrador do adopcji

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *