Lazar, piękny czarny labrador do adopcji (+film) – nieaktualne

labrador Lazar

Wyadoptowany. Jest psem wesołym, żywiołowym chętnym do zabawy, aportowania. Oczywiście lubi wodę i pływanie.

Lazar –3-4 letni piękny, czarny labrador o labradorowym charakterze. Jest psem łagodnym. Nie wykazuje agresji do ludzi ani do innych psów ( kotów nie toleruje). Z suniami rezydentkami dogaduje się bez problemy wręcz prezentuje postawę uległą. Na spacerach jest zainteresowany innymi psami. Bardzo do nich ciągnie, ale przy bliskim kontakcie nie wykazał zachowań agresywnych.
Jest psem przyjaznym do ludzi i uwielbia być blisko. Domaga się drapana, przytulania głaskania, jest pieszczochem. Nie pilnuje zasobów. Podczas jedzenia bez problemu można włożyć rękę do miski lub mu ja zabrać. Utrzymuje czystość w domu. Pozostawiony sam nie niszczy, nie wyje, nie szczeka ( ogólnie mało szczeka). Spokojnie zachowuje się podczas jazdy samochodem. Jest psem wesołym, żywiołowym chętnym do zabawy, aportowania. Oczywiście lubi wodę i pływanie. Ma duże pokłady pozytywnej energii. Nie bardzo zdaje sobie sprawę ze swojej masy i siły.
Lazar, wydawałoby się pies idealny, niestety do ideału brakuje mu znajomość podstawowych komend, które ułatwiają znacznie życie z psem. Jednak jest psem inteligentnym i chętnie i szybko się uczy. Przyszły opiekun musi być jednak przygotowany, że czeka go praca nad wychowaniem Lazara 😉

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
607 492 249 (Martyna),
adopcje@labradory.org

labrador Lazar labrador Lazar labrador Lazar labrador Lazar

11 thoughts on “Lazar, piękny czarny labrador do adopcji (+film) – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *