TL-1, labrador w schronisku rok czekał na dom… teraz ma swoją rodzinę i na imię Rex

Labrador Rex

Ogromnie cieszymy się ze szczęścia Rexa.

TL-1 labrador ze schroniska ,- ten bezimienny labek, który ponad rok czekał na swojego człowieka pojechał wczoraj do nowego domku. Ratunek można powiedzieć przyszedł dla tego cudnego czarnulka prawie w ostatniej chwili. Piesek znajdował się ostatnio w schronisku w Miedzyrzeczu, które ulega likwidacji, ale tam znalazły go Labradory.org i dzięki pomocy wolontariuszy ze schroniska udało się go wyadoptować. TL-1 nazywa się teraz REX i wspaniale zadomowił się w domu Pani Ani, Pana Mariusza i ich syna. Za synem chodzi krok w krok. Rex zna podstawowe komendy, bardzo ładnie chodzi na smyczy, pierwsza noc przespał idealnie na swoim posłaniu. Ogromnie cieszymy się ze szczęścia Rexa i życzymy całej Rodzince wszystkiego najlepszego. Niech ten przytulaśny czarnulek wniesie samo słonce w Wasze życie.

Poprzedni wpis:
Labrador z chorą łapką w schronisku 🙁 – nowe wieści – sprostowanie! – nieaktualne

Labrador Rex Labrador Rex Labrador Rex Labrador Rex

6 thoughts on “TL-1, labrador w schronisku rok czekał na dom… teraz ma swoją rodzinę i na imię Rex”

 1. Wszystkim tym, którzy jeszcze nie są zdecydowani a rozważają adopcje psiaka mogę powiedzieć tylko że WARTO dać SZANSĘ.
  REX już po 2 dniach dał nam całego siebie.
  Przed nami dużo pracy ale już dziś wiemy że ta decyzja była jedna z lepszych.
  Pozdrawiamy z Rexem.

 2. Bardzo mnie ucieszyła wiadomość, że kolejny labuś będzie spał w cieple. Super, że Pani Ani, Pan Mariusza i sympatyczny syn zaadoptowali czarną kruszynkę. Widać na zdjęciach, że właściciel jest szczęśliwy tak samo jak pimpuś. Serce się raduje, że po tak długim okresie spania w samotności piesek teraz może spać w ciepłym domku. Życzę Wszystkim domownikom szczęścia i zdrowia. Buziaki.

  1. Dziękujemy.
   Rex ma się dobrze a i my jesteśmy z nim szczęśliwi.
   Jest bardzo grzeczny (przynajmniej na razie?)
   Wczoraj po raz pierwszy został na 20 min sam w domu i grzecznie czekał chłopak.

 3. Ale pasują do siebie, widać, że psisko lgnie do tego fajnego młodego człowieka ?? gratulacje i pozdrowienia

 4. DUUUŻE uściski i gratulacje dla Państwa za podjętą decyzję o adopcji pieska … Serce się raduje, że są jeszcze tak wspaniali Ludzie jak Państwo … Duuużo, duuużo radości i wielu wspaniałych chwil dla Państwa i pieseczka …. A szczególne pozdrowienia i życzenia dla wspaniałego Syna …. Widać, że dla Rexa jest Ukochanym Człowiekiem …

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *