Labradorowate bąble polecają się do adopcji

Labradorowate szczeniaki

Szczeniaki odebrane z pseudohodowli.

Za około 2 tygodnie nasi maleńcy podopieczni będą przeznaczeni do adopcji. Już teraz rozglądamy się za najlepszymi domami pod słońcem. Warunkiem adopcji jest m.in. uzupełnienie ankiety przedadopcyjnej. Do domów stałych szczeniaki pojadą po odrobaczeniu, zabezpieczeniu od pasożytów i szczepieniu.Prawdopodobnie będą drobniejszej budowy niż potężne labradory.
Tata szczeniąt to typ biszkoptowego labradora, a mama czarna sunia miks labradora. Rodzice maluchów również szukają domów. To wspaniałe ciepłe psy o dobrych charakterach. Psy nie zostaną wydane do kojców czy na podwórko.
Osoby zainteresowane adopcją prosimy o przesłanie na maila prośby o otrzymanie ankiety przedadopcyjnej.

Fundacja na Rzecz Ochrony Praw Zwierząt EX LEGE
kontakt: adopcje@fundacjaexlege.pl
Telefon w sprawie adopcji zwierząt: 514 222 668

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labradorowate szczeniaki Labradorowate szczeniaki Labradorowate szczeniaki Labradorowate szczeniaki Labradorowate szczeniaki Labradorowate szczeniaki

8 thoughts on “Labradorowate bąble polecają się do adopcji”

  1. Chcieli bysmy ewentalnie adoptowac suczke czarnej masci.Mam tylko pytanie co to znaczy matka mix i czy mozna dostac zdjecie rodzicow?

    1. Mix, tzn. pies nierasowy. Do adopcji idą szczenięta, z których niekoniecznie wyrosną laby, co wyraźnie jest w ogłoszeniu zaakcentowane.

  2. „Chcieli bysmy ewentalnie adoptowac suczke czarnej masci.Mam tylko pytanie co to znaczy matka mix i czy mozna dostac zdjecie rodzicow?”
    zastanawiam się czy kieruje pańśtwem chęć pomocy psiakom czy tylko chęć posiadania rasowego labladora, może jeszcze o rodowody poprosicie?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *