Spójrz jej w oczy i powiedz jak mogłeś… – nieaktualne

Została na stałe u ludzi którzy ją znaleźli. Wyeksploatowana do granic możliwości.

Zwyczajna maszynka do „produkcji” dzieci. Pani doktor sama oceniła, że nie żyła w dobrych warunkach. Nie wspomnę o zapachu.

W sobotę dostaliśmy dość dramatyczne zgłoszenie. Usłyszeliśmy, że sunia w typie labradora biega przy lesie na drodze.
Wyjechaliśmy bardzo szybko , godzina jeżdżenia, kolejna godzina chodzenia po lesie. Nigdzie jej nie znaleźliśmy.

Dziś odebrałam kolejny telefon, pani prosi żeby obejrzeć sunie, którą dzieci znalazły w lesie na śniegu bo nie wygląda najlepiej.

Oglądam , dotykam … z sutków leci mleko..
Staruszka ok 10 lat. Obecnie znajduje się w klinice , jutro zostanie wykonana biochemia. Na dziś wiemy jedynie że nie jest w ciąży ani świeżo po oszczenieniu. Wykonano usg. Na szczęście to tylko ciąża urojona. Wg lekarzy po sutkach widać, że rodziła co cieczkę. Niedożywiona z ubytkami siersci. Szyja cóż … chyba całe życie przy budzie.

Poryczałam się w samochodzie , jej oczy pełne zaufania , mądrości ale i smutku… Czekam na decyzję wspaniałych ludzi, którzy pomogli suni od soboty, jest szansa że zostanie na stałe.
Jeśli zaś nie, błagam nie pozwólmy jej trafić do Schroniska.
Znaleziona w Skaryszewie, obecnie w klinice w Radomiu.
Może ktoś rozpoznaje sunie? Gdzie mieszkała?
Może jej miejsce zastąpiła inna młodsza, może będzie potrzebowała naszej pomocy?
Prosze udostepnijcie.
Kontakt
534 033 224

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

8 thoughts on “Spójrz jej w oczy i powiedz jak mogłeś… – nieaktualne”

  1. Ludzie dzielą się na tych dobrych i złych. Na szczęście znalazła kochana psinka dobrych ludzi którzy nie przeszli obojętnie wobec psiego nieszczęścia. Kochana labusia mam nadzieję że znajdzie prawdziwy dom i miłość:)xxx

    1. Nie znalazła dobrych ludzi. Trafiając do schroniska trafia z deszczu pod rynnę. Czeka ją walka o michę i ciągłe niedojedzenie, chyba że znajdzie wcześniej dom.

  2. Ludzie, pomóżcie odnaleźć tego złoczyńcę!!!! Ktoś musiał widzieć. Sąsiad z pewnością wie, kto tak „produkował ” szczeniaki. Dla dobra krzywdzonych psów trzeba takiego szubrawca ukarać i pokazywać innym ku przestrodze!!!! Wszak, ” coście uczynili jednemu z tych braci moich najmniejszych … ”
    Dopóki będziecie kupować „prezenty na Mikołaja, ma Święta „, takie historie będą się zdarzały, Niestety.

  3. Okrucieństwo ludzkie nie zna granic. Jak można tak skrzywdzić bezbronne zwierzę.? Płakać się chce na myśl jak człowiek odpłaca za miłość i oddanie.

    1. Ze źródła facebookowego Delta bo tak dostała na imię zostaje u Państwa którzy ją znaleźli:) Brawo za decyzję. Powodzenia psinko. Oby już tylko ciepelko, pelna micha i miłość Tobie towarzyszyła:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *