Młodziutki labrador do adopcji

młody labrador

Bezproblemowy, fajny i ładny pies. Przydałoby mu się troszkę przytyć na domowym wikcie 🙂

Od ok. miesiąca po Duląbce błąkał się taki oto śliczny młodziutki labrador. Jest bardzo przyjazny, niestety wychudzony i przemarznięty. Ten cudny chłopak już teraz wstępnie szuka osoby zainteresowanej jego adopcją. Mile widziany dom tymczasowy, który deklarowałby jego adopcję, gdyby właściciel się nie znalazł w ciągu tygodnia lub dwóch. Psiak przed adopcją będzie wykastrowany i zaszczepiony. Na razie jest bardzo fajny, pozwalał sobie grzebać w pysku, bez problemu daje sobie nakładać i zdejmować obrożę, można go wziąć na ręce 😉 Szuka domu, nie budy… tel. 888303929

Podkarpacie – Jasło.

Ogłoszenie grzecznościowe.

młody labrador młody labrador młody labrador

11 thoughts on “Młodziutki labrador do adopcji”

 1. Nie rozumiem polityki schronisk. Dlaczego zawsze kastrujecie te biedne psiaki. Nawet jak potencjalny przyszły właściciel deklaruje chęć zaadoptowania psa który jest np. psem rasowym posiadający wspaniałe cechy psa użytkowego to absolutnie nie! musi być wykastrowany. To jest kary godne i dziwię się że towarzystwo opieki nad zwierzętami pozwala na taki proceder. Sam chciałem adoptować 1.5 rocznego bulteriera a od 25 lat szkołę psy. I co bez kastracji się nieda. Ciekawe że ludzi nikt nie kastrujecie czy sterylizuje prze adopcją. Jestem oburzony.

  1. Kastracja jest po to zeby nie „produkowac” nastepnych niechcianych psow ktorych ludzie sie pozbywaja wyrzucajac z samochodow! Jak ktos bedzie chcial adoptowac psa z milosci do zwierzakow to kastracja nie stanowi przeszkody a i gwarantuje ze nie zachoruje na raka prostaty. Ja mam psa ktory jest kastrowany i jego temperament nie zmienil sie wogole ,dalej ma labkowe adhd?

  2. A ile włascicieli znalezionych psow mimo chipow nie mozna odnalezc, bo panie Janie, chip trzeba zarejestrowac i nic tu nie pomoze nadzor i karanie, jak nie mozna znalezc wlasciciela. Kastracja jest moim zdaniem konieczna, gdyby byla powszechniejsza, nie byloby zapelnionych schronisk i biedy, znecania sie nad niewinnymi zwierzetam. iJesli chce pan tresowac bulteriera to niech Pan sobie go kupi, a nie stawia warunkow i grzmi nad schroniskami.

  1. a ja jestem za kastracja i sterylizacja. Przez to ze moj ojciec nigdy nie kastrowal psiakow to w rezultacie wszystkie poginely pod kolami samochodow a ostatni labek uciekl.
   Niestety starych ludzi sie nie zmieni, chyba ze kijem :/

 2. To kwestia odpowiedzialności. Idąc takim tokiem myślenia może wprowadzić zakaz rozmnażania psów. Bo ktoś kupi niekastrowanego i będzie problem rozmnoży go. Poprostu głupota. Widziałem wiele kastrowanych i sterylizowanych zwierząt. Kastracja zaburza gospodarkę hormonalną i nikt mi nie powie że jest inaczej. Psy tyją, chorują itp. To po co czipowanie? Jest to forma nadzoru nad właścicielem psa. Karać wysokimi grzywny mi ludzi a nie biedne zwierzęta.

  1. Tak, mandaty powinny być b.wysokie dla właścicieli,
   tak jest w USA i Kanadzie. A pieniądze idą na schroniska
   czy DT. To też uczy odpowiedzialności posiadaczy
   czworonogów. Już w szkołach powinno się uczyć dzieci szacunku do zwierząt i odpowiedzialności za ich posiadanie oraz opiekę. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *