Pilnie! Labrador prosi o schronienie – nieaktualne

znall

Nieaktualne. Podnosi łapę i prosi 🙁 śpi na ulicy

Dom tymczasowy, dom stały prosimy . Radom, Skarżysko transport postaramy się, może właściciel go szuka ?

Kontakt 6………………….

Uaktualnienie:

Dziś mamy więcej informacji. Jest to około 9 miesięczny samiec. Nie toleruje samców, suczki tak. Jeżeli chodzi o stosunek do dzieci, kotów tez nie wiemy. Dopiero dziś został ściągnięty z ulicy przez jakaś osobę i śpi w budzie. Nie będę zaprzeczać ze potrzebny mu dom ciepły,  jedna Pani zgłosiła ze widziała jakieś ogłoszenie, że jest poszukiwany labrador. ( jutro sprawdzi czy tego właśnie szukają ) Więcej o psiaku nie wiemy bo mamy info z drugiej ręki, a nie z naszych relacji . Psiak bał się wejść do domu. Osoba która go wzięła na podwórko nie jest naszą znajomą aby stwierdzić że będzie tak miał dobrze do czasu znalezienia dt/ds.

Ogłoszenie grzecznościowe.

14 thoughts on “Pilnie! Labrador prosi o schronienie – nieaktualne”

  1. Witam,
    czy wiadomo coś więcej na temat pieska? Gdzie on teraz przebywa? Czy jest możliwy transport do Wrocławia? Mogę zapewnić dom tymczasowy z opcją stałego. Mam 2-letnią labradorkę więc musiałabym sprawdzić czy psiaki dogadują się.

  2. Witajcie , dziękujemy za apel na Waszej stronie. Dzis mamy więcej informacji . Jest to około 9 miesięczny samiec . Nie toleruje samców , suczki tak. Jezeli chodzi o stosunek do dzieci , kotów tez nie wiemy. Dopiero dzis został ściągnięty z ulicy przez jakaś osobę i spi w budzie . Nie bede zaprzeczać ze potrzebny mu dom ciepły :/ jedna Pani zgłosiła ze widziała jakies ogłoszenie ze jest poszukiwany lablador. ( jutro sprawdzi czy tego właśnie szukają ) Więcej o psiaku nie wiemy bo mamy info z drugiej ręki a nie z naszych rekacji . Psiak bal wejsc sie do domu. Osoba która go wzięła na podwórko nie jest nasza znajoma aby stwierdzić ze bedzie tak miał dobrze do czasu znalezienia dt/ds.

  3. Witam,jesteśmy z okolicy Częstochowy. Mamy suczkę labladorkę 4 letnia, jeśli jest możliwość transportu zapewnimy mu dom na tak długo jak trzeba…

  4. Witam, jestem prawie pewna,że znam właściciela. Człowiek dzwoni pod ten numer a pani ,która odebrała,nie chce powiedzieć gdzie pies się znajduje. Właściciel chce go zobaczyć,odebrać ale nie ma jak bo ktoś robi problemy. O co tu chodzi?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *