Vena, Weto i Vigo – 3,5 miesięczne śliczne szczeniaczki „Labradoodle” szukają pilnie ciepłych domków

Vena, Weto i Vigo do adopcji

Szukamy, fajnych i cierpliwych rodzin, przy których te psie dzieci poczują się bezpiecznie.

Wszystkie szczeniaczki prezentują się okazale, są śliczne i wesołe. Zostały oddane przez „pseudohodowcę” do adopcji. Dwaj bracia są bardziej odważni i przebojowi, wszędzie ich pełno. Sunia jest mniejsza od braci, o wiele spokojniejsza, nawet początkowo lękliwa i wymaga większej uwagi. Wszystkie trzy są bardzo spragnione kontaktu z człowiekiem, przy nim czują się bezpieczne, więc nie chcą odstępować go na krok, aby ciągle mu we wszystkim towarzyszyć. Potrzebują stabilizacji, cierpliwości i miłości. Nie znały dotychczas zabawek, uczą się ich dopiero, ogromną radość sprawia im zabawa z szarpakiem.

Nowe domy powinny być świadome, że maluchy najprawdopodobniej nie żyły w domowych warunkach. Szczeniaki dopiero zaczynają „normalne życie” i jeszcze sporo przed nimi. Przed dzieciakami nauka czystości i posłuszeństwa.

DLA MALUCHÓW – SZUKAMY rozsądnych domów, gotowych na problemy wychowawcze i otwartych na pracę z pracę z młodzieńczym żywiołem, domów, które pomogą im w drodze do dorosłości. Wszystkie szczeniaczki są przeurocze i bardzo lgną do człowieka. Młodziutki pies to nie zabawka dla dzieci, adopcja musi być bardzo dobrze przemyślana. Nie szukamy domów gdzie pies będzie mieszkał „na podwórku”, albo w kojcu czy budzie…. Nie szukamy domów, które oczekują „psa idealnego”. Nie szukamy domów, które uważają, że szczeniak wychowa się sam. Szukamy, fajnych i cierpliwych rodzin, przy których te psie dzieci poczują się bezpiecznie. Obowiązuje procedura adopcyjna i sterylizacja w odpowiednim wieku.
„Labradoodle” przebywają w woj. mazowieckim, niedaleko Ożarowa Mazowieckiego.

Kontakt: 600855466.

Ogłoszenie grzecznościowe.

Vena:Vena, Weto i Vigo do adopcji

Vigo:Vena, Weto i Vigo do adopcji

Weto:Vena, Weto i Vigo do adopcji

2 thoughts on “Vena, Weto i Vigo – 3,5 miesięczne śliczne szczeniaczki „Labradoodle” szukają pilnie ciepłych domków”

  1. Jestem bardzo zainteresowana adopcją veto
    Mamy w domu pieska suczkę 7 letnia Bube cocer spanela
    Są też 2 koty
    Mamy parterowy dom i ogród mieszkamy na wsi blisko miasta

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *