Labkowaty smutas – wyadoptowany

smutas1

Wyadoptowany. Jakby już tracił nadzieję, że kiedyś wyjdzie z tego „więzienia” – jest zwyczajnie smutny…

Pies ma około 4-5 lat. Jest bardzo spokojny, nie jest natarczywy.
Nie skacze i nie przewraca człowieka (co mają te łobuzy w zwyczaju) W pierwszym kontakcie traktuje człowieka z dystansem, jakby już spotkała go krzywda z ludzkiej ręki.
Początkowo witał nas radośnie.

Dzisiaj jakby już tracił nadzieję, że kiedyś wyjdzie z tego „więzienia” – jest zwyczajnie smutny…

Pies aktualnie przebywa w domowym hoteliku z Ząbkach pod Warszawą.

Wydarzenie na Facebooku: Labkowaty Smutas z więzienia.

Kontakt w sprawie adopcji:
608391927 (Ryszard), 607492249 (Martyna), 889856600 (Małgorzata), 669585207(Katarzyna),
adopcje@labradory.org

smutas2 smutas3

12 thoughts on “Labkowaty smutas – wyadoptowany”

  1. Boże jaki smutny..:( Serce krwawi..i ta buda..Pomóżmy:) Zwracam się do ludzi o wielkim sercu..Dajmy temu pieknemu psiakowi szanse na lepsze życie:) Trzymaj się biszkopciku:) Na pierwszy rzut oka przypomina biednego Arona z tą nieszczesna lapka..:( Ale mi smutno..Pomóżmy!! To cudo przecież zasluguje na miłość 🙂

  2. Chyba nie jestem na bieżąco widziałam na facebooku jedzie do domku tymczasowego!!!Wspaniałe wieści:) Jesteście wspaniali:) Łzy radości na mojej twarzy..Dziękujemy labomaniacy:) A co do imienia może Nestor bo wygląda tak dostojnie…ale oczywiście wybór należy do Państwa. Bardzo się cieszę. Powodzenia kochany:)

    1. Wczoraj bardzo pożno wysłałam ankietę w sprawie adopcji smutaska labradora.Dziś ktoś napisał, że chłopak jedzie do dt do Ząbek pod Warszawę.Mieszkam w Warszawie i już stamtad mogłabym zabrać smutnego pieska, ale narazie nikt nie zareagowano na moją ankietę.

      1. Dziękujemy za zainteresowanie. Pies musi być najpierw oceniony pod kątem zdrowia i socjalizacji. Nie jest też Pani pierwszą chętną do adopcji psa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *