Kolejna bieda, najpierw chlew a teraz trzy lata w schronisku…

Bójka i dziewczyna

Bójka to jedna z trzech z suczek trzymanych w chlewie … do schroniska trafiła z interwencji. Niestety sunia nadal nie ma szczęścia.

Sunie zostały odebrane „właścicielowi”, gdyż żyły w skandalicznych warunkach. Karmione paszą dla świń, niezsocjalizowane, bały się ludzi jak ognia.

Bójka jest większą sunią w typie labradora. Bardzo otworzyła się w schronisku, szczególnie do pracowników i wolontariuszy. Do tych, których zna, jest kochana i przymilna, bardzo łagodna i oddana. Domaga się pieszczot i chętnie wskakuje na kolanka, nie widząc w tym nic niestosownego.  Bójka to duża sunia, potrafi bardzo ostro pogonić „obcych” z terenu schroniska, ma więc potencjał na doskonałego psa stróżującego.

Poszukujemy dla niej kochających, cierpliwych ludzi, którzy dadzą jej czas na aklimatyzację w nowym miejscu i nabranie zaufania do nowych opiekunów. Wiemy, że ona sama pokocha swoich ludzi całym sercem! Wielkim problemem jest to, że Bójka zazwyczaj nie wychodzi z budy podczas wizyt potencjalnych adoptujących, więc trudno ją „wypatrzyć”. Jej siostry już znalazły kochające domki, tylko ona czeka jeszcze w schronisku …
Bójka urodziła się w 2011 roku.

„OTOZ Animals” Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt
ul. Hermanowska 24
83-200 Starogard Gdanski
tel. (58) 56 099 31
e-mail: psykoty@wp.pl

tel adopcyjny:668 046 572

Piękna Bójka

Bójka - radosny pies

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *