Kiara – ok. 2 letnia śliczna hebanowa sunia odda swoje serce w bardzo dobre ręce – nieaktualne

Kira do adopcji

Wyadoptowana. Jeśli ta czarna ślicznotka i jej pełne wnikliwości spojrzenie skradło Twoje serce, skontaktuj się z nami.

Przedstawiamy naszą nową podopieczną:
Kiara ok. 2 letnia szczuplutka sunia w typie labradora. Sunia jest bardzo przyjazną, wesołą, rezolutną labką, chętną do wszelkich zabaw i aktywności.

Z obserwacji opiekunki w domu tymczasowym wnioskujemy, że sunia nie mieszkała dotychczas w domu z rodziną, ale już po pierwszym dniu pobytu bardzo szybko przystosowała się do domowego ogniska. Jest psem niezwykle kontaktowym, inteligentnym, bardzo szuka bliskości z człowiekiem.

Zna podstawowe komendy, pięknie chodzi w szelkach na smyczy nie ciągnąc jak większość psów.

Kiara zachowuje czystość. Jest grzeczna, w domu tymczasowym wyraźnie odżyła, wspaniale dostosowuje się do nowych warunków. Ponieważ prawdopodobnie została wyrzucona z samochodu, boi się na razie wsiadać do auta.

Sunia jest po pierwszych badaniach weterynaryjnych, wg lekarza jest zdrowa, musi tylko przybrać na wadze, bo jest bardzo szczupła. Została odrobaczona, za kilka dni będzie zaszczepiona.

Szukamy dla Kiary aktywnego domu, idealnie byłoby była tam z drugim psem, bo sunia uwielbia wprost zabawy z innymi psami. Jej wesoła natura i moc młodzieńczej żywiołowości to cudowny zastrzyk energii dla całej rodzinki.

Kiara przebywa obecnie w domu tymczasowym w Warszawie.

Jeśli ta czarna ślicznotka i jej pełne wnikliwości spojrzenie skradło Twoje serce, skontaktuj się z nami.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Kira do adopcjiKira do adopcjiKira do adopcjiKira do adopcji Kira do adopcji Kira do adopcji Kira do adopcjiKira do adopcji

7 thoughts on “Kiara – ok. 2 letnia śliczna hebanowa sunia odda swoje serce w bardzo dobre ręce – nieaktualne”

  1. Chcemy adoptować psiaka do naszej rodzinki i dać mu ciepły i kochający domek, wokół mamy mnóstwo zieleni, parki do spacerowania. Jesteśmy w stanie zapewnić dobre warunki, jedzenie, opiekę weterynaryjną, wspólne wyjazdy, zabawy i spacery. Bardzo proszę o odpowiedź i dziękuję. Pozdrawiam, Paulina

  2. Chętnie bym ją odwiedziła a moze i zabrała. Czy to moźliwe ze wytrwa jakos kilka godzin podrózy? Patrzac na to ze boi się samochodu nie wydaje mi się.

  3. Witam jestem zainteresowany adopcją Kiry mam w domu Lanka ok 11lat oraz dwa inne psiaki jak również dwie kotki mieszkam na wsi mam ogród dostępny dla zwierzaków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *