Kawa – każdy spacer z wolontariuszem to strach przed powrotem za kraty… – nieaktualne

Kawa do adopcji

Wyadoptowana. Kawa – „Boje się, że pobyt tutaj odbierze całą radość życia, a ja tak bardzo chcę znów się uśmiechać…”

Schronisko dla bezdomnych zwierząt w Skierniewicach.

„Czego najbardziej brakuje w tym miejscu?… Obecności. Takiej zwykłej, codziennej. Nic szczególnego, po prostu bycia razem, obok kogoś. Tak bardzo tego brakuje, że jak już mi się przytrafia ta czyjaś obecność to bardzo się boję, że znowu ją stracę. Przyklejam się wtedy do ludzi i chodzę za nimi jak cień. Na spacerze idę blisko nogi, nie sprawiam żadnych problemów, nie zaczepiam innych psów. Kiedyś bardziej cieszyłam się jak przychodzili. Za każdym razem myślałam, że to teraz, że to jest ten moment i że tym razem na pewno nie będę musiała znów wracać za kraty. Ale zawsze wracałam. Choć niechętnie. Bardzo tego nie lubię. Proszę, krzyczę, pokazuję to wszelkimi sposobami. Ale oni nie słyszą, nie rozumieją. Boje się, że pobyt tutaj odbierze całą radość życia, a ja tak bardzo chcę znów się uśmiechać”. – Kawa.

Kawa ma około 5-6 lat, a większość swojego życia spędziła w Schronisku. Jest bardzo grzeczna, łagodna, posłuszna, tylko troszkę smutna. Dobrze dogaduje się z innymi psami, czego nie można powiedzieć o kotach. Nie nadaje się też na psa podwórkowego. Bez towarzystwa i zainteresowania ze strony człowieka, pozostawiona sama sobie, ucieka. Ma cudowny charakter i na pewno będzie kiedyś, dla kogoś wspaniałym psim przyjacielem.

Nie szukamy dla Kawy warunków kojcowych ani typowo podwórkowych bez spacerów i kontaktu z człowiekiem. Kawa zasługuje na prawdziwą rodzinę, z którą będzie spędzała czas i będzie częścią rodzinnego życia. To idealny pies do domu/mieszkania. To pies towarzysz, wierny przyjaciel.

Kontakt: 691 129 389

Ogłoszenie grzecznościowe.

Kawa do adopcji Kawa do adopcji Kawa do adopcji Kawa do adopcji Kawa do adopcji Kawa do adopcji Kawa do adopcji Kawa do adopcji Kawa do adopcji

2 thoughts on “Kawa – każdy spacer z wolontariuszem to strach przed powrotem za kraty… – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *