13-letnia Kama błaga o pomoc! Starszej Pani potrzebny jest wózek inwalidzki… – nieaktualne

Kama prosi o pomoc!

Dziękujemy wszystkim za udostępnianie. Wózek załatwiony.

Komentarz właścicielki Kamci:

Udało się !!!! Mamy wózek dla Kamci . Nie było to łatwe zadanie ,bo wózki muszą być dopasowane do wymiarów i wagi pieska . Dzięki Państwa zaangażowaniu Kama będzie miała swoją furę ? Czeka na nią we Wrocławiu :))))) Jeszcze tylko musimy zorganizować transport i sprawdzą się słowa , że Kama będzie miała prezent walentynkowy. Serdecznie dziękuję za umieszczenie artykułu , udostępnianie i słowa wsparcia . Jesteście wspaniali, cudowni i tworzycie piękne dzieła !!!


Dziś wpis nietypowy. Bo nie w sprawie domu tymczasowego, nie w sprawie adopcji, nawet nie w sprawie zbiórki pieniężnej… Kochani, zgłosiła się do nas opiekunka 13-letniej Kamy. Starsza Labcia doznała w zeszłym tygodniu udaru, przez jeden dzień przebywała w stanie śpiączki farmakologicznej. Konsekwencją udaru jest niedowład tylnych łapek, sunię czeka teraz leczenie i rehabilitacja.

NA CITO potrzebny jest jednakże wózek inwalidzki, stąd nasz dzisiejszy apel. Potrzebny jest wózek dla pieska postury typowego labradora, sunia waży około 30 kg. Może ktoś ma akurat u siebie taki sprzęt? Może ktoś zna kogoś, kto takowy posiada? Jeśli nie, to nie szkodzi – pomóc można bez względu na wszystko, wystarczy udostępnić ten post dalej, a nuż trafi on do kogoś, kto ma możliwość pomóc? Liczy się KAŻDE udostępnienie!

Kama osiągnęła piękny wiek, ma szansę jeszcze cieszyć się życiem – zmobilizujmy więc siły i zintensyfikujmy nasze poszukiwania. Może stanie się „walentynkowy” cud i gdzieś w Polsce znajdzie się odpowiedni dla niej sprzęt?

Kontakt tel 530 797 767, e-mail: asqa11@tlen.pl

Oprac. P. Wasilewska

Ogłoszenie grzecznościowe.

Kama prosi o pomoc!Kama prosi o pomoc! Kama prosi o pomoc! Kama prosi o pomoc!

One thought on “13-letnia Kama błaga o pomoc! Starszej Pani potrzebny jest wózek inwalidzki… – nieaktualne”

  1. Udało się !!!! Mamy wózek dla Kamci . Nie było to łatwe zadanie ,bo wózki muszą być dopasowane do wymiarów i wagi pieska . Dzięki Państwa zaangażowaniu Kama będzie miała swoją furę 🙂 Czeka na nią we Wrocławiu :))))) Jeszcze tylko musimy zorganizować transport i sprawdzą się słowa , że Kama będzie miała prezent walentynkowy. Serdecznie dziękuję za umieszczenie artykułu , udostępnianie i słowa wsparcia . Jesteście wspaniali, cudowni i tworzycie piękne dzieła !!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *