Kaj, 1.5-roczny labrador do adopcji – nieaktualne

Kaj, labrador do adopcji

Wyadoptowana. Labkowy podrostek z trylionem pomysłów na minut do pokochania.

Wszystko go ciekawi i wszystko musi natychmiast zobaczyć. Kocha kontakt z człowiekiem i uwielbia jego bliskość. Cieszy go możliwość bycia w centrum uwagi. Bardzo szybko się uczy i widać, że sprawia mu to przyjemność. Jest radosny i wciąż gotowy do kolejnych wyzwań. Stara się zachowywać czystość ale w początkowym okresie adaptacji , na pewno będą wpadki, więc trzeba być na to gotowym.

Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Lubi zabawy i chętnie w nich uczestniczy. Nie znamy stosunku do kotów. Ciągnie na smyczy więc nad tym na pewno trzeba pracować. Jest radosny i żywiołowy – NIE POWINIEN trafić do domu z małymi dziećmi. Potrafi się cieszyć całym sobą, nie zważając na to co się dzieje wokół niego.

Świetnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie, gdzie będzie mógł we wszystkim towarzyszyć opiekunom. Kaj nie mieszkał w domu, dlatego chcielibyśmy, żeby trafił do ludzi, którzy chociaż w pierwszym okresie, będą mogli przy nim być i pomogą mu, łagodnie wkroczyć w nową rzeczywistość. Ten dzieciak powinien trafić do ludzi dla których praca z psem to przyjemność, a nie przykry obowiązek. Nawet najgrzeczniejszy labek nie wychowa się sam więc nie należy oczekiwać, że tak będzie w tym przypadku.

Szukamy dla niego odpowiedzialnej rodziny, znającej potrzeby rasy ,,od podszewki”. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił zapewnić chłopakowi stabilizację. Kaj jest bardzo inteligentnym psem, wystarczy odpowiednio ukierunkować jego żywiołowość i naturalną ciekawość świata.
Pamiętajmy, że pies to nie zabawka – prosimy o odpowiedzialne decyzje.
Chłopak jest wykastrowany. Obecnie przebywa pod Krakowem.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

 

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Kaj, labrador do adopcji Kaj, labrador do adopcji Kaj, labrador do adopcji Kaj, labrador do adopcji Kaj, labrador do adopcji Kaj, labrador do adopcji

5 thoughts on “Kaj, 1.5-roczny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Bardzo zależy mi na adopcji. Miałam pieska moją suczke, która odeszła w kwietniu. Ogromną żałoba. Nie mogłam się ogarnąć.
    Może nadszedł już czas na kolejnego ukochanego pupila.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *