Julian, po raz drugi skrzywdzony przez człowieka

Labrador Julian

Ponownie siedzi w zimnym kojcu i marznie!

Julian właśnie wrócił z adopcji. Właściciele nie potrafili sobie poradzić z tym wulkanem energii. Na CITO szukamy domu, gdyż z ciepłej kanapy trafił do schroniskowego kojca. Najlepszy będzie dom znający tą rasę, bez małych dzieci. Dla ludzi kochany, dla innych psów różnie. Szukamy domy, ogrodu, mieszkania, kanapy w żadnym wypadku kojca.

Zaopiekuj się Julianem ♥
Schronisko w Gaju – kontakt: 661-222-200

Poprzedni wipis: Julian, skrzywdzony przez człowieka już od samej maleńkości… nieaktualne

Ogłoszenie grzecznościowe.

Labrador Julian Labrador Julian

5 thoughts on “Julian, po raz drugi skrzywdzony przez człowieka”

 1. Nie nie będę oceniać..Na pewno znajdziesz piesku kogoś kto sobie poradzi z wulkanem energii którego labkom nie brakuje a chyba często zapominamy o tym. Dlatego czasem warto zastanowić się dłużej niż później żałować i mieszać w życiu psiakowi który i tak został skrzywdzony. Myślę że psa powinniśmy wybierać do swojego temperamentu stylu życia. Mój mąż chciał mieć szczeniaka ale ja stanowczo powiedziałam nie gdyż mam małe dzieci i wiedziałam że bym sobie nie poradziła. Oboje pracujemy i dlatego stwierdziłam że szczeniak czy młody piesek to nie dla mnie. Dlatego wybrałam starszego a również kochanego który wymaga oczywiście uwagi ale już nie muszę za nim biegać jak za małym psiakiem. To tylko taka moja osobista uwaga. Nie krzywdźmy zwierząt szczególnie tych po przejściach.Powodzenia piesku:)

 2. A co mają dzieci do adopcji psa? Ja mam 4 dzieci i 3 psy dwa labradory i owczarka niemieckiego i idzie naprawdę wszystko pogodzić wystarczy chcieć . szkoda tylko że większość ludzi traktuje psy jak przedmiot pobawia się o dokładają a one mają tyle uczuć w sobie.

  1. Co mają dzieci do adopcji psów ? A jeśli mieszka się w bloku a dwójką dzieci zachoruje załóżmy 6 miesięczne i 2 latek. Kto wtedy wyprowadzi psa na spacer ? W domu zawsze znajdzie się czas na zajęcie psem ale kwestia spacerów ? A kiedy psa wybiegac kiedy one potrzebują dużo ruchu ? Dzieci małe w domu zostawić ?

 3. Wiem co to być panią Labiszonki. Teraz, na razie, nie mogę wziąć żadnego psiaka.
  Uważam, że postępuję odpowiedzialnie. Każdy niech robi to co czuje. Na miarę swoich możliwości.
  Lubię ten adres, bo nie ma tutaj zbędnej krytyki i licytowania się.
  I niech tak zostanie…

 4. Wybierajmy Przyjaciół po to, by przyjaciółmi byli, a nie zabawką; nie daj Boże po to, by przed kimś szpanować!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *