Jestem już spakowany. Pozostało tylko…

Jędrek czeka na dom

…znaleźć nowy dom. Obiecuję, że jest tylko ta jedna walizka!

Jędrek to wspaniały psiak, przytulaśny, uwielbia kontakt z ludźmi, radosny posłuszny. Zachowanie zdecydowanie się poprawiło, w domu nie niszczy bardzo dobrze opanował trening klatkowy, bardzo grzecznie siedzi w niej 3 godziny, chłopak ma dużą potrzebę gryzienia żucia dostaje wtedy konga i problem z głowy nie ma w nim cienia agresji. Jędruś może iść do domu z ogrodem, może iść do domu z ludźmi starszymi, którzy przebywają w domu, na spacerach na smyczy nie ciągnie i jest posłuszny. Jeśli chodzi o dzieci to jak najbardziej do dzieci starszych powyżej 10 lat ponieważ Jędrek jest dużym radosnym psiakiem i swoja masą i radością może przewrócić malucha. Przy tym jest pięknym dużym psikiem :) Domku przybywaj!!!!

JĘDREK
WIEK: 2 lata
RODOWÓD, NR TATUAŻU: nie
CHIP: tak
KASTRACJA/STERYLIZACJA: tak
MIEJSCE POBYTU PSA: okolice Opola

DANE KONTAKTOWE DO OPIEKUNA: Iwona Koszela, tel. 793 555 194 iwona.koszela@fundacjaprima.pl

INFORMACJE DLA ZAINTERESOWANYCH ADOPCJĄ:
Jeśli jesteś zainteresowany adopcją, koniecznie przeczytaj informacje zamieszczone poniżej. Dowiesz się z nich, jaki jest Jędrek.
Zapoznaj się z Regulaminem adopcji i postępuj zgodnie z zawartymi w nim instrukcjami.

STAN ZDROWIA:
dobry, zaszczepiony, odrobaczony, wyniki krwi w normie.

ZACHOWANIE W DOMU I PODCZAS TRANSPORTU:
W domu podczas obecności właściciela Jędrek wymaga wsparcia, jasno określonych zasad i konsekwentnego wychowania. Pies ma braki z zakresu dobrych manier widoczne przede wszystkim w ograniczonej przestrzeni domowego zacisza. W przypadku zostawiania psa samego w początkowym etapie poleca się możliwość pobytu w ogrodzie z dostępem do miski z wodą i budy lub innego bezpiecznego schronienia przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.Po wejściu do samochodu jest podekscytowany. Można jednak przekonać go do roli pasażera, gdzie grzecznie siedzi na swoim miejscu do końca podróży

POSŁUSZEŃSTWO:
Jędrek ma opanowane podstawowe komendy: skupianie uwagi na właścicielu, siad, waruj i podaj łapę. Uwielbia aportowanie przedmiotów (ringo, piłka czy inna zabawka). Nagradzany za ich przynoszenie z wielką ochotą je oddaje. Przed wydaniem posiłku, kładzie się i grzecznie czeka na swoją porcję. To pies bardzo energiczny, ciekawski i radosny – momentami harcuje jakby był szczeniakiem. Jednocześnie posiada już ukształtowany i zdecydowany charakter.

STOSUNEK DO INNYCH ZWIERZĄT:
Koty i małe psy (małe rasy i szczenięta) traktuje jako zdobycz wartą zainteresowania i pogoni. W relacjach z większymi psami i sukami (powyżej kolana) zachowuje się poprawnie. W układzie gdzie jest już w domu jeden pies, dobrze się odnajdzie jako kumpel dla aktywnej i wesołej suczki.

STOSUNEK DO DZIECI:
Nie polecany do domu z dziećmi ze względu na postawną budowę występującą w parze z niedelikatnością i wydarzenia z przeszłości.

Pies pod opieką Fundacji Pomocy Labradorom PRIMA

Ogłoszenie grzecznościowe.

Jędrek Jędrek Jędrek Jędrek Jędrek Jędrek Jędrek Jędrek Jędrek

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *