Jazz – najpiękniejsza muzyka… dla oczu… – wyadoptowany

Jazz do adopcji

Jazz jest już wyadoptowany.
Jazz to 5 – letni przystojny blondyn w typie biszkoptowego labradora, zaszczepiony, pozbawiony atrybutów męskości, posiadający chip. Życie tego psiaka już w szczenięctwie dostarczyło Mu brutalności i ludzkiej bezduszności. Porzucony w lesie jako kilkumiesięczne psie dziecko, zaniedbane, brudne i zagłodzone. Znaleziony przez ludzi dobrego serca, którzy na 5 lat ofiarowali Mu dom, pełną miskę i własne legowisko…

Dzisiaj niestety wiek i sytuacja rodzinna Właścicielki nie pozwalają Jej na opiekowanie się Jazzem – pies spędza całe dnie unieruchomiony na łańcuchu, pozbawiony towarzystwa człowieka, smutny i niewybiegany.

Jazz jest psem wulkanicznie aktywnym, uwielbia długie samotne wędrówki w poszukiwaniu nęcących zapachów, skoki przez płot i wyczerpujące biegi przełajowe, które jednak, uprawiane samowolnie i samodzielnie, są dla Niego niezmiernie niebezpieczne. Ponadto, w trakcie tych wycieczek Jazz korzysta z okazji, dając upust niechęci do kotów i rowerzystów – nie traktuje ich wprawdzie jako potencjalnej przekąski, ale Jego potężne, „ciężarowe”, gabaryty sprawiają, iż zrzucenie człowieka z roweru, tudzież zdeptanie kotka to drobiazgi wręcz niegodne wzmianki.

Serce Jazza jest absolutnie labkowe – kocha ludzi, a zwłaszcza małe dzieci, wszystkich „dwunożnych” traktując jako potencjalne narzędzia do drapania, czochrania, głaskania i przytulania – i tak przez 24 godziny na dobę… Ponadto psiak ma bardzo istotną zaletę – słucha konkretnego, zdecydowanego głosu i wspaniale pozuje do zdjęć.

Jazz ma pewne luki w zakresie psiego dobrego wychowania, na czele z brakiem umiejętności chodzenia na smyczy oraz zamiłowaniem do ucieczek. Dlatego też poszukuje Swojego Nowego Człowieka, który będzie miał porządnie i niemal pancernie ogrodzone podwórko, doświadczenie w układaniu i szkoleniu psa oraz zacięcie do aktywnego i sportowego spędzania wolnego czasu. Codzienna, odpowiednio potężna dawka ruchu oraz równie mocno kochające Ludzkie Serce pozwolą się Jazzowi wyszaleć i zmęczyć, a przede wszystkim pokażą Mu, że ma On swoje miejsce człowieczym stadzie – takie już na zawsze!

Kontakt:

☎ 794 045 194 (Dorota)
lub
☎ 889856600 (Małgorzata), 607 492 249 (Martyna),
608 391 927 (Ryszard), 577 455 934 (Anna)
✉ adopcje@labradory.org

Jazz to biedny pies

Jazz piękny pies

Jazz lubi ludzi

Jazz lubi spacery

Jazz czeka na dom

2 thoughts on “Jazz – najpiękniejsza muzyka… dla oczu… – wyadoptowany”

    1. Konstantynów pod Łodzią. Właścicielka może ewentualnie psa dowieźć. Niezbędne jest jednak wypełnienie naszej ankiety i zgoda na wizytę przedadopcyjną wolontariusza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *