Janka, biszkoptowa sunia do adopcji

Janka, sunia do aodpcji

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu. Kto pokocha Jankę? ❤️

Obecnie moja wirtualna psina to biszkoptowa suczka o imieniu Janka. Janka jest wyjątkowa, ponieważ mimo swojej „niepełnosprawności”, ma w sobie wielkie pokłady radości i miłości w stosunku do człowieka. Człowiek ją skrzywdził, a ona jest w niego wpatrzona… Suczka ma problemy zdrowotne – ma problemy z tylnymi łapkami i z sercem. Ale Schronisko ją nie przekreśliło, ja jej nie przekreśliłam i nie rób tego Ty ! Marzeniem Pracowników Schroniska jak i moim byłby dla niej dom bez schodów, za to z ogrodem. Jeszcze gdyby to marzenie spełniło się przed zimą – wszyscy byliby przeszczęśliwi. Suczka ma ok. 8 lat, dlatego daj jej szansę na to, aby resztę swojego życia spędziła w ciepłym kącie. Jeśli chcesz wiedzieć coś więcej o Jance, napisz do mnie na priv lub podaję bezpośredni kontakt do Schroniska.
Kontaktując się ze Schroniskiem należy podać numer ewidencyjny psa – JANKA (20/0308)
KONTAKT: Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Toruniu
ul. Przybyszewskiego 3
87-100 Toruń
Tel. 56 622 48 87

Źródło: Facebook

Ogłoszenie grzecznościowe.

Janka, sunia do aodpcji Janka, sunia do aodpcji Janka, sunia do aodpcji Janka, sunia do aodpcji Janka, sunia do aodpcji Janka, sunia do aodpcji Janka, sunia do aodpcji Janka, sunia do aodpcji

1 thoughts on “Janka, biszkoptowa sunia do adopcji”

  1. Jeszcze przed tobą wiele lat zycia piesku. Mam nadzieję że znajdą się dobrzy ludzie, ktorzy się toba zaopiekują i dadzą wspaniałą rodzinę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *