Hoper, 5-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne

Hoper, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Labradorowy przedszkolak czeka na nowy domek.

Bardzo aktywny i wesołkowaty dzieciaczek. Jest przyjacielski, ciekawy świata i chętny do współpracy. Uwielbia być blisko swojego człowieka. Szybko się uczy i widać, że sprawia mu to ogromną przyjemność. Jest radosny i wciąż gotowy do kolejnych wyzwań. Stara się zachowywać czystość ale w początkowym okresie adaptacji na pewno będą wpadki więc trzeba być na to gotowym. Potrafi zostać w domu przez parę godzin, ale proszę wziąć pod uwagę, że to SZCZENIAK, więc na pewno będzie psocił – cudów nie ma. Bez problemu dogaduje się z innymi psami. Lubi zabawy i chętnie w nich uczestniczy. Nie znamy stosunku do kotów. Dość poprawnie chodzi na smyczy ale jeżeli coś go zainteresuje, wtedy na pewno będzie chciał to zobaczyć „na teraz” i „na już”. Dlatego trzeba nad tym pracować. Hoper jest bardzo żywiołowy, potrafi się cieszyć całym sobą, nie zważając na to co się dzieje wokół niego. NIE POWINIEN trafić do domu z małymi dziećmi. Świetnie odnajdzie się w aktywnej rodzinie, gdzie będzie mógł we wszystkim towarzyszyć opiekunom.

Chcielibyśmy, żeby trafił do ludzi, którzy chociaż w pierwszym okresie, będą mogli przy nim być i pomogą mu łagodnie wkroczyć w nową rzeczywistość. Ten dzieciak powinien trafić do ludzi, dla których praca z psem to przyjemność, a nie przykry obowiązek. Nawet najgrzeczniejszy labek nie wychowa się sam więc nie należy oczekiwać, że tak będzie w tym przypadku. Szukamy dla niego odpowiedzialnej rodziny znającej potrzeby rasy „od podszewki”. Zależy nam, żeby nowy dom, oprócz opieki i miłości, potrafił zapewnić chłopakowi stabilizację. Hoper jest bardzo inteligentnym psem, wystarczy odpowiednio ukierunkować jego żywiołowość i naturalną ciekawość świata. Pamiętajmy, że pies to nie zabawka – prosimy o odpowiedzialne decyzje. Hoper obecnie przebywa w woj. mazowieckim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta)
✉ adopcje@labradory.org

Hoper, labrador do adopcji Hoper, labrador do adopcji Hoper, labrador do adopcji Hoper, labrador do adopcji

10 thoughts on “Hoper, 5-miesięczny labrador do adopcji – nieaktualne”

  1. Jest cudownie labkowy.Przez 15 lat byłam mamą biszkopta o imieniu Fidel. To najpiękniejsze lata mojego życia. Hoper to wspaniały dzieciak do poprowadzenia ,kochania jak członka rodziny i zapewnienia mu fajnego życia zgodnie z wymaganiami rasy.

    1. Mam już drugą sunię labka. To jest cudowna rasa. Ona kocha wszystkich całą sobą i tego oczekuje od innych. Nie ma ma innej opcji. Trzeba poprostu kochać zwierzęta, żeby labek był przy nas szczęśliwy.

  2. Piękny i mądry psiak
    Miałam labladorke suczkę kochający dom i całą rodzinę
    Oby trafił w dobre ręce. Joanna

  3. Sama jestem aktualnie „mamą” dwóch adopciaków z Państwa strony. Niestety trzecia labka po ciężkiej chorobie biega po tęczowym moście…Adopcja to była najlepsza decyzja… Czterolatek nadal jest małą sprężynką ? ale w tym cały jego czekoladowy urok, a starszy dostojny dziewięciolatek podczas zabawy próbuje dotrzymać kroku ?…Trzymam kciuki maluszku

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *