Holly – gwiazdka z nieba

Labradorka Holly

W swoim stałym domku.

List od Holly

Cześć Kochani to ja Holly przesyłam uściski i całusy z mojego nowego domu. Mieszkam w Krakowie i mam do swojej dyspozycji dwa pokoje z balkonem oraz do miziania na własność panią i pana.
Jestem tu już ponad tydzień i jak na razie jestem bardzo grzeczna. No może trochę trzeba ze mną popracować nad zostawaniem samej w domu, bo tak trochę sobie popłakuje jak pani wyjdzie na zakupy. Muszę zrozumieć, że pani mnie nie zostawi bo przecież jestem jej ulubionym pieskiem.
Zawarłam już kilka nowych psich znajomości, między innymi poznałam boksera Gucia, z którym wspólnie chodzimy na łąkę koło domu. Poznałam również nową panią doktor, która powiedziała mojej pani, że z moim kręgosłupem wcale nie jest tak źle; odwiedziłam osiedlaną kwiaciarnię i doskonale znam rozmieszczenie wszystkich restauracji i sklepów mięsnych na osiedlu, bo przecież stamtąd wydobywają się takie smakowite zapachy. Jeżeli mowa o moim zdrowiu to we środę jadę na konsultację do specjalnego lekarza, którego moja pani nazywa ortopedą. Nazwa brzmi groźnie ale mam nadzieję, że pan doktor pomoże dobrać odpowiednią dla mnie terapię. W ubiegłą niedzielę miałam gości i cały czas słyszałam jaki to ze mnie piękny i grzeczny pies. Dostałam w prezencie nową adresówkę i smaczne przysmaki. Przytulasom, mizianiu i zabawie nie było końca. Jest jedna rzecz, nad którą muszę popracować a mianowicie oduczyć się ciągnąć na smyczy, ale jak to mówią „dla chcącego nie ma nic trudnego” – człowieki mówią, że jestem mądra i szybko się uczę. Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam i przesyłam uścisk łapy.
Wasza Holly.

Poprzedni wpis: Holly – zobaczcie jaka jestem piękna – nieaktualne

Labradorka Holly Labradorka Holly Labradorka Holly Labradorka Holly

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *