Labradorka Hera, przeurocza seniorka szuka pilnie nowego domu – nieaktualne

Hera, labradorka do adopcji

Wyadoptowana. Wierzymy bardzo mocno, ze jest gdzieś człowiek, którego serce zaoferuje tej suni domek na resztę jej życia.

Hera jest urocza i „dobrze urodzona”. Bardzo przyjazna do wszystkich. Jest w dobrej formie – nigdy nie miała nadwagi, jej dieta była pilnowana. Hera, mimo swojego wieku (13 lat) jest bardzo żywiołowa, jest zdrowa lecz ma trochę problemów z przednią łapką. Chętnie jednak pójdzie na spokojny spacer. Chociaż lata biegania za piłką ma już za sobą, to potrafi się zerwać jak szalona do… skórki po bananie albo jabłka…

Jest wesoła i kocha jeść. Toleruje inne zwierzęta, nie wykazuje agresji, nigdy nikogo nie ugryzła i szybko się przyzwyczaja do nowych osób. Hera całe życie mieszkała w domu, a ze względu na wiek nie nadaje się do mieszkania bez windy. Sunia potrzebuje ciepłego domu, opieki, człowieka, dobrej ręki, która przytuli i pogłaszcze.

Adopcja to przywilej dla ludzi z rozumem i sercem, a my wierzymy bardzo mocno, ze jest gdzieś człowiek, którego serce jest utkane z nitek wrażliwości, serdeczności, ciepła i zaoferuje tej suni domek na resztę jej życia.

Hera ma wszystkich szczepienie, jest zachipowana i wysterylizowana
Sunia znajduje się w okolicach Żar w woj. lubuskim.

Osoby zainteresowane adopcją prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego.


Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Hera, labradorka do adopcji Hera, labradorka do adopcji

9 thoughts on “Labradorka Hera, przeurocza seniorka szuka pilnie nowego domu – nieaktualne”

 1. Po 13 latach na aut !? Niewyobrażalne. Ludzie, co z wami !?
  Żebyś szybko znalazła kochających opiekunów.

 2. Ja też nie wyobrażam oddać psa po tylu latach….mam 12 letniego psa i nigdy bym mu tego nie zrobiła bo coś bo ktoś ma alergię albo nie ma czasu na psa ….😪😪😪

 3. Ja też nie mogę zrozumieć dlaczego ludzie oddają do adopcji swoje zwierzęta. Przecież jeżeli Hera trafi do najlepszego domu, do końca życia bedzie tęsknić. Rozumiem sprawy losowe, ale tak bez powodu…

 4. Oddać psa po 13 latach?? W ogóle oddać psa..? Takich ludzi powinno się (conajmniej) w więzieniach zamykać na dożywocie!!!!

  Matoły i patola..

  Sama mam pieska i malutkie dziecko, kocham ich najmocniej na świecie♡

 5. pęknie jej serce z tęsknoty i bólu… straszne, jak można traktować najwierniejszego przyjaciela??? moze lepiej oddaj też dziecko po 13 latach, bo będzie sprawiało kłopoty wychowawcze.Brak słów…

 6. Proponuję oddać dzieciaka. Jak tak można ludzie bez serca. Nie ma tutaj żadnych tłumaczeń. Bo dzieciaka byście nie oddali. Oby karma do was wróciła.

 7. Zwierzę to nie rzecz,której można się pozbyć bo ma się taki kaprys!!!tak ludzie nie postępują tylko najgorsze ścierwa!!!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *