HEKTOR, 3-letni onyksowy piękny labrador szuka aktywnych opiekunów – nieaktualne

Hektor, labrador do adopcji

Wyadoptowany. Jeśli szukasz fajnego psiego przyjaciela, pełnego serdeczności i otwartości dla człowieka adoptuj Hektora.

Hektor jest rosłym, dobrze zbudowanym, żywym i energicznym labradorem. Uwielbia długie spacery i zabawy. Jest przyjazny w stosunku do innych psów i pełen entuzjazmu, gdy napotka na spacerze jakiegoś czworonoga – tak bardzo spragniony jest psiego towarzystwa. Nie mieszka z kotem, ale gdy spotka jakiegoś na spacerze, to jest nim żywo zainteresowany raczej w celach zabawowych. Jest kompletnie bezkonfliktowym, przeuroczym labkiem. Ma super relacje z człowiekiem, jest w niego wpatrzony jak w obraz, bardzo pragnie jego bliskości, przytulania, głasków.

Labek potrzebuje nauki psiego savoir vivre ale to młody, inteligentny pies i jeśli ktoś podaruje mu swój czas to pies będzie mu bardzo oddanym przyjacielem. Na spacerach ciągnie na smyczy, więc przed przyszłym opiekunem dużo pracy w tym zakresie. Wynika to z faktu, że Hektor ma obecnie za mało spacerów, a to skutkuje takim zachowaniem. Nie lubi zostawać sam w domu, szuka wtedy możliwości pobuszowania w kuchni, zainteresuje się niezabezpieczonym koszem na śmieci, nieschowanymi butami itd. Umie i chętnie podróżuje w samochodzie.

Ze względu na gabaryty i wagę ( ponad 40 kg ) nie nadaje się do domu z małymi dziećmi, może zamieszkać z dziećmi w wieku szkolnym. Drugi pies w rodzinie byłby idealny dla Hektora. Szukamy dla tego psa aktywnej rodzinki, która poświęci na oszlifowanie tego labradorowego diamentu trochę czasu. Jeśli szukasz fajnego psiego przyjaciela, pełnego serdeczności i otwartości dla człowieka, lubisz spacery i kochasz labradory, adoptuj Hektora. Na pewno nie będziesz tego żałować. Pies ma książeczkę zdrowia i wszystkie szczepienia. Mieszka w Warszawie.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Hektor, labrador do adopcjiHektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcjiHektor, labrador do adopcjiHektor, labrador do adopcji Hektor, labrador do adopcji

2 thoughts on “HEKTOR, 3-letni onyksowy piękny labrador szuka aktywnych opiekunów – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *