Haru – to po japońsku znaczy wiosna… czy to imię będzie dla niego szczęśliwe i znajdzie dom? – nieaktualne

Haru do adopcji

Wyadoptowany. Pies oceniany jest na około 1-1,5 roku.

Po znalezionego około 2 tygodni temu młodego, bardzo wychudzonego i zakleszczonego lambradora nikt się nie zgłosił, nikt go nie szukał.

Haru, bo takie imię dostał od syna opiekunki psa, był bardzo smutnym, trochę wycofanym psem. Po prawie dwutygodniowym pobycie w DT zgubił już ten swój smuteczek, jest coraz bardziej wesoły, chętnie się bawi. Bardzo garnie się do psów, lubi ich towarzystwo. Gdy wychodzi z opiekunami na plac zabaw dla psów bawi się z nimi, gania, widać, że jest szczęśliwy. Koty akceptuje, niestety bez wzajemności (koty w DT niestety nie akceptują Haru, a on mimo ich wrogości cieszy się i merda ogonem zawsze gdy je widzi).

Haru jest mimo ekstremalnego wychudzenia i zakleszczenia wg weterynarza w bardzo dobrej fizycznej formie, ale miał znaczną niedowagę (BCS 2/5), którą już powolutku poprawia. U weterynarza pokazał się z jak najlepszej strony, jest spokojnym i zrównoważonym psem. Zaczynamy szukać nowego domku dla Haru. Jeśli chcesz mieć w rodzinie fajnego, wesołego, łagodnego psa, który bardzo pragnie bliskości człowieka, jest młodym, otwartym, w sumie ułożonym psem skontaktuj się z nami.

Pomagamy w znalezieniu domu.

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
573981988 (Kasia), 510957071 (Bernadetta), 607991873 (Grażyna),
✉ adopcje@labradory.org

Haru do adopcji Haru do adopcji Haru do adopcji Haru do adopcji

1 thoughts on “Haru – to po japońsku znaczy wiosna… czy to imię będzie dla niego szczęśliwe i znajdzie dom? – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *