Harry, ok. 5-letni piękny, dostojny labrador szuka nowego domku – nieaktualne

Harry. labrador do adopcji

Wyadoptowany. Lubisz spacery i kochasz labradory, adoptuj Harrego.

Przedstawiamy Wam ślicznego  labradora o imieniu Harry, który trafił pod nasze skrzydła. Harry jest rosłym, bardzo pogodnym, wesołym i radosnym labradorem. Labek jest wprost chodzącą łagodnością w każdym calu w stosunku do ludzi, takim przyjacielem na dobre i złe. Kocha całym sobą człowieka, jest bardzo przyjazny, rozmerdany na jego widok. Uwielbia spacery, niezmordowany w zabawach piłką, kocha wprost tarzanie się w trawie, błotku, kałużach, woda to jego żywioł. Bardzo lubi zabawę z ogrodowym wężem do podlewania, zachowuje się przy tym jak szczeniak.

Na smyczy chodzi jak to większość labradorów średnio, potrafi pociągnąć, gdy otaczają go nieznane, interesujące zapachy, ale ładnie koryguje się na komendę opiekuna. W domu to wielki wielbiciel kanap, lubi się wylegiwać u boku opiekuna. Jak przedstawiciela swojej rasy jest to pies o nieprzeciętnej urodzie i nie lubi konkurencji samców, nie wchodzi z nimi w przyjacielskie układy, może natomiast zamieszkać z sunią. Może również zamieszkać z kotem, ale na zewnątrz potrafi koty pogonić, nie z chęci konsumpcji, tylko zabawy. Jest karny, reaguje na komendy. Nie broni zasobów. Pod nieobecność opiekuna zostaje sam, nie niszczy, nie awanturuje się. Zachowuje czystość, potrzebuje jednak regularnych spacerów, wybiegania się, aktywności.

Szukamy dla Harrego ciepłego, przyjaznego domu, najchętniej z ogrodem. Domu gdzie będzie traktowany jak członek rodziny, opiekunowie poświecą mu czas na spacery i zabawy. Jeśli szukasz bratniego psiego serducha, pełnego serdeczności i otwartości dla człowieka, lubisz spacery i kochasz labradory, adoptuj Harrego, a znajdziesz prawdziwego przyjaciela na wiele lat.

Harry jest zaszczepiony, zachipowany i wykastrowany. Labrador przebywa w woj. dolnośląskim

Nie wydajemy psów do budy lub do kojca.

Kontakt w sprawie adopcji:
510957071 (Bernadetta), 573981988 (Kasia),
✉ adopcje@labradory.org

Harry. labrador do adopcji Harry. labrador do adopcji Harry. labrador do adopcji Harry. labrador do adopcji

5 thoughts on “Harry, ok. 5-letni piękny, dostojny labrador szuka nowego domku – nieaktualne”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *